Mindfire behemoth hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Mevolenttt tarafından 24 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Mevolenttt

Mevolenttt User

Foruma ve internete baktım yeterli bilgiye ulaşamadım. Benim bu yaratığa tam 75000000 hasar vurmam gerekiyor ama bl haritasında nerede olduğunu bulamadım. 15 dakikada bir çıktığını biliyorum, peki bu yaratığın yerini ve ne zaman çıkacağını anlama şansımız yok mu?

2. Merhaba,

Haritalara göre konumu:
    1-BL
    2-BL
    3-BL

İşaretli yerlerde bu NPC'yi bulabilirsiniz.

DİKKAT: NPC imha edildikten 15 dakika sonra yeniden doğar; o yüzden yerinde bulamazsanız belli bir süre beklemelisiniz.

İyi Forumlar.

Mevolenttt bunu beğendi.
  3. Mevolenttt

Mevolenttt User

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Bir de merak ettiğim son bir şey var yardımcı olabilirseniz sevinirim.

3-BL haritası için konuşuyorum, eğer bu npc sol kısımda çıkıyorsa gemilerin hepsi neden sağ tarafta yaratık kesiyor? Gerçekten merak ettim.

şimdiden teşekkürler.

4. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

3 BL Haritasının sağ tarafında Invoke ve Stroke adlı NPC çıkmaktadır , bu yüzden bu yaratığı kesmek isteyen oyuncular haritanın sağ tarafını kullanmaktadır.

İyi oyunlar dilerim.

5. Mindfire behemoth 15 dk da bir çıkmıyor acaba süre değiştimi? günde 2 veya 3 kere anca denk geliyor 1 saat beklediğim oldu gene çıkmadı.

6. oben

oben User

çıkıyor hızlı kesildiği için denk gelmiyorsun herzaman + - işaretleri çıkmıyor hızlı kesildiği için.

7. Arkadaşlar 75 milyon hasar görevi var, denk geldi 3 gemi tek seferde kristallon keser gibi kesiyor, nasıl bi açık bulmuşlar gene anlamadım gitti.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.