Mindfire beyni

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve │►İŁBΔЧ◄│ tarafından 18 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

ebedi kapı boss undan beyin düşsün mü ?

1. Evet

73,3%
  2. Hayır

26,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. malum klanlar mindlere konduğu için yanına yaklaşamıyoruz bu yüzdende mind beyni kasamıyoruz. beyin kasmak için alternatif olarak black light ebedi kapısındaki boss u öldürünce beyin alabilsek güzel olur.

2. ateistkeci

ateistkeci User

Bariyer kapıda çok az ödül veriyor Mind beyni yanına eklenirse cidden mantıklı olabilir bence olumluya bastım

│►İŁBΔЧ◄│ bunu beğendi.
  3. NERO[DMC]

NERO[DMC] User

evet kesainlikle öğle olmalı şirket değil klan politikası var yaklaşılmıyor 3-4 klan bir olmuş yani bence mind e düzenleme gelmeli belli başlı seviye insanlar kasılmaması lazım yoksa güçlü hep güçlü ezikte hep ezik kalacak tam bir darkorbit işi kapitalizim

4. -333-

-333- User

çıksa iyi olur ama çok ilerleyen bölümlerde olacaksa hiç olmasın zaten 150 den öteye gittiğimiz yok takip rinusk gibi olacaksa olmasın daha iyi.ben oy kullanmadım eğer ön seviyelerde yüksek düşmeye başlasın gerekirse yukarı seviyelere çıktıkca ya sabit kalır yada giderek azalır gibi düzenleme yaparsan evet verecem valla.

5. her bariyerde verilmesi için açtım bende o yüzden belirtmedim hangi seviyede verilsin diye, 51 de 5 verirse 102 de 10 versin gibi katlanarak gitsin fena olmaz bence

6. Merhaba,

Konunuzu güncelleme ve fikir havuzunda bölüm kurallarına uygun şekilde açınız. Konu doğru şekilde olmadığı için kilitlenip arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.