Destek Mindfire Çöp Bugu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve °°ŤΘPuкŁu_λyλккλβI°° tarafından 18 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Sabah 8'den beri biriktirdiğim çöpler az önce ki ilginç reset sornasında ortadan kayboldu ancak sadece 3-BL haritasında ki çöpler yok oldu diğer haritalarda ki çöpler yerinde duruyor klanımda ki diğer arkadaşlarım da aynı sorundan muzdarip yardımcı olunacak mı ?

  BU 3BL
  [​IMG]
  [​IMG]


  bu 1BL
  [​IMG]

  [​IMG]

  BU 2BL

  [​IMG][​IMG]
   
 2. + aynı şekilde aynı sorun bizlerdede bulunmaktadır. 3bl haritasında çöplerimiz silindi. diger haritalarda bulunmaktadır.
   
 3. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili lütfen Support Ekibi ile iletişime geçiniz. Buradan Support Ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

  İyi forumlar.
   

 4. Sayın admin reset gelmedi oyuna oyun aniden gitti ve sadece 3BL haritasında ki çöpler gitti support destek olmuyor hep aynı cevapları veriyor siz yardımcı olursanız seviniriz
   
 5. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Forum Takımı olarak bizlerin oyun hesapları üzerinde herhangi bir yetkisi bulunmamaktadır. Size ancak Support Ekibi yardımcı olabilir.

  İyi forumlar.
   
 6. Zan-zun

  Zan-zun User

  :DDDD aman yazma hemen hal ederler bot hal ettikleri gibi .DDD
   
 7. Themis.

  Themis. Guest

  Merhaba,

  Bot ile ilgili hususlar Merkez Ekibin elindedir, ülke takımları olarak yapabileceğimiz bir şey bulunmamaktadır. Lütfen bundan sonra ki mesajlarınızda bu hususa ve uslubunuza dikkat ediniz. Bu size son uyarımız.

  İyi forumlar.