Mindfire görevi şeref eklenmemesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve hunset66 tarafından 2 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hunset66

hunset66 User

Merhabalar arkadaşlar ben arkadaşlarla 5dkda bir mind kesme görevi vardı yaptım onu ama gemine şeref işlemedi seyirden bakınca görünüyor ama gemiye işlemedi supporta yazdım herhangi bir çözüm olabilir mi başına gelen var mi böyle duruma düşen?

2. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Belirttiğiniz durumu daha önce yaşamadım ve hiç böyle bir sorunla karşılana da denk gelmemiştim. Supporttan gelecek cevabı bekleyiniz. Konuyla ilgili durumu onlar aydınlatacaktır.

İyi forumlar.

3. hunset66

hunset66 User

Merhabalar us2 serverinde oynuyorum oranın supportu acaba çözüme kavuşturur mu yada tr supportu yardımcı olabilir mi SS istediler yolladım cevap bekliyorum eğer bir sonuç olmazsa napacagim

4. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Support ile yaptığınız görüşmeler neticesinde sorununuz çözüldü mü?

İyi forumlar.

5. Viraaa

Viraaa User

bu oyuna ne oldu boyle.?hersey yabanci dil olmus.

6. hunset66

hunset66 User

Merhaba sorunu baştan anlattım supporta Amerika diye özellikle belirttim ama incelenecek gibi oldu ama farklı bir supporttaki admin baktı Amerika sunucusu olduğundan işlem yapamıyoruz dediler

Hiçbir sonuç alamadım malesef boşuna gitti o kadar şp bana verilen sadece 30k abl ve 1 bl anahtarı bunların alıp keşke şpyi verselerdi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Aralık 2020
  7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Amerika sunucusundaki hesabınız için Türk supportu bir işlem yapamaz. Bu sunucu yetkimiz dışında. Ne yazık ki bu nedenle yardımcı olamayız.

8. hunset66

hunset66 User

Evet anlıyorum bende 1 sayfa yazı yazdım Amerika supporta ama hiçbir sonuç alamayınca trden yardım almak istedim neyse daha çok böyle bugla karşılaşırız sanırım emekler boşa gidiyor kg

9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Takım liderinden yapılan açıklama doğrultusunda konunuza gereken cevap verildiği için konunuzun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.