Minerva Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve Minerva tarafından 12 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Minerva

Minerva Board Administrator Team Darkorbit

Bi tık ama olsundu

2. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

ille bir şey olmasımı gerek şimdi aaaaaaaaaaaa bben içimden geldi şey ettim

3. Minerva

doğum günü kutlamaları için genellikle doğum günü olması gerek ama içinden gelmiş olan bu kutlama için teşekkür ederim Titan'cım <3

Titan. bunu beğendi.
  4. Yine suçlu ben oldum minevra :D o kadar da özen gösterdim halbu ki, tartışma ortamı yaratmamak ve sırf o 'tartışma ortamı yaratmaktan kaçının' cümlesini duymamak için :D

Ama yine uyarı iki taraflı yapıldı canınız sağolsun :D sağolun..

edit:Bu arada arkadaş 2020'den beri üye ben ise 2013'den beri yok bunu sadece hani ikinizde uzun zamandır forumu kullanıyorsunuz demişsiniz ya onun için dedim, kesinlikle ve kesinlikle şuan bir şey yaratmaya çalışmıyorum yanlış anlaşılmasın :D gayet mutlu ve sevinçliyim

Bakın benden size bir kahve

Hepimizin hataları olmuştur hayatta, alt tarafı oyun ve forum ortamı, Geçmişte yaşamış olduğumuz sorunlar için kusura bakmayın, geçen gün baya düşündüm sorun gerçekten bendeymiş, Bunu açıkça söylüyorum, empati yapmayı severim, Neyse hakkınızı helal edin.

Hysteria bunu beğendi.
  5. Minerva

Suçlu olma demeyelim de şimdi bazı şeylere izin veremiyoruz, uygun olmayabiliyor :)
    Yan hesaplarınızı görüyoruz ki uzun süredir kullananların yan hesapları falan ezberimde artık, keşke onun yerine bir miktar yararlı bilgi olsa :/
    Teşekkür ediyorum, üzerinizde bir hakkım varsa helal olsun tabi ki :) Canım kahve çekti şu an, gidip yapayım bari :D

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  6. Kırmızı içine aldığım şeye diyecek laf bulamıyorum, buz dağının görünmeyen kısmı demek ki o oluyormuş, :D

Ben normalde türk kahvesini hiç sevmem, küçükken annemler hep telvelerini yedirirdi bana, ondan beri acayip midem bulanıyordu bi türlü içemedim hiç bir tik oldu,

Ama aklınızda bulunsun harput dilek diye bir kahve türü var böyle türk kahvesi gibi ama sütlü nescafe gibi tadi acayip birşey türk kahvesini senelerdir içmeyen ben sevmeyen ben bile günde 2-3 barda içiyordum kesinlikle öneririm şiddetle (shock)

ABBAS**01 ve Hysteria bunu beğendi.
  7. Minerva

Neler neler var daha :D
    Aa ilk defa sizden duydum bu kahveyi, aklımda bulunsun da deneyeyim merak ettim :) Ben normalde de çok fazla kahve tüketiyorum ya zombi gibi geziniyorum ortalıkta...

8. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

ben bizzat şahidim bu mesaja arada uyumuyor diye çok fazla düşünüyorum. Kesinlikle doğru :D

9. Minerva

mod kanı arıyorum ondandır :rolleyes:

Titan. bunu beğendi.
  10. Themis.

Themis. S-Moderator Team Darkorbit

Geçmiş olsun şimdiden :D

Minerva bunu beğendi.
  11. ABBAS**01

ABBAS**01 User

Hoşgeldin bro

12. Minerva

Siz hoşgeldiniz sanki :D

13. ABBAS**01

ABBAS**01 User

hahahahahahahaha ayn öyle oldu Bro bişey soracagım sana mesajıma cevap verecegini duşunmemiştim valla :D Chat cm nasıl olabılırım zamanım var 7 ile 12 arası boşum nasıl yapabiliriz onu ya bilgin varmı senin

Son düzenlenen: 21 Haziran 2020
  14. Minerva

Şuradaki konuyu inceleyebilirsiniz

.Hypnos. ve Luminous bunu beğendi.
  15. ABBAS**01

ABBAS**01 User

Sen varya kralsın kral kral bu kadar ilgilenecegini duşunmemiştim vallahi

.Hypnos. ve Minerva bunu beğendi.
  16. Krios

Krios Guest

Kral demek az kalır

Minerva bunu beğendi.
  17. Biz buradaki tüm üyeler hiçbir şekilde modlari bilmeyiz etmeyiz, özel bilgi paylaşmak yasak,
    Ama tüm içgüdülerime dayanarak söylüyorum ki %95 ihtimalle minavra admin bir kadın.

Lumius:18-19 yaşlarında genç bir arkadaşımız
    Krios:404 Found fatal error
    Themis:Üniversite okuyan, ve motorsikletleri seven bir modumuz
    Paradoks:Söylersem bannlanırım bende kalsın :)
    Alpha:Alpha da bir kadın dı

Titan. ve ***BOYKA***47** bunu beğendi.
  18. Krios

Krios Guest

Minerva ile Alpha'nın imzalarından kadın olduğunu anlamak çokta zor olmamalı %5'lik kısmı nerden kıstınız acaba :p

Krios hakkında çokta bir şey bilinmemesi gayet normal bir durum çünkü KRİOS

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  19. İmzalara pek dikkat etmiyorum gerçekten sadece tahmin yürüttüm ve doğru çıkmış :)

20. .Paradoks.

.Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

yok, yok banlamam :D

Sayfayı Paylaş