Minerva Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Takım' forumundadır ve Minerva tarafından 12 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Minerva

Minerva Board Administrator Team Darkorbit

minavra admin kim ki acaba :p

2. Sayın Adminim : Themis Adlı Moderatör Beni Suçsuz yere discorddan attı lütfen ona sorarmısın Beni Neden atmış eger ki Bir kuralı ihlal ettiysem lütfen bunun kanıtını atsın Discordaki adım ise TR|Burak ismimin sonunda tr olması suç değil diye biliyorum bunu kendisinede sordum Sorun değil dedi bana lütfen Discord Banımı kaldırırmısın Suçsuz yere Banladı Beni Lütfen ona Söyleyin Gurevini Kötüye kullanmasın seferki bir Kuralı ihlal ettiysem bunun lütfen kanıtını atsın iyi günler dilerim hadi Allah’a emanet olun.

3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Öncelikle burasının Forum Kanalı olduğunu hatırlatmak isterim. Moderatör arkadaşımızın yapmış olduğu işlemin haksız oluduğunu düşünüyorsanız Support Takımı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İyi Forumlar Dilerim.

Minerva bunu beğendi.
  4. Helios.

Helios. Guest

5. En sevdiğimiz adminimiz :):)

Minerva bunu beğendi.
  6. arkadaşlar forum adminleri yokmu kac konu actım birini bile cevaplamadılar ben dost kestim kendisi ilk sıktı bana ama eksi yedim uyarıda gelmedi dost şirketten kesersen eksi yersin nasıl olacak şimdi az bir rakamda değil -25milyon eksi puandayım şuan yardımcı olun

admin konu acmışım kac tane niye cevap alamıyorum ne farkım var benim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Ağustos 2020
  7. _-Thanatos-_

Merhaba,

Forum Kanalı üzerinde gönüllü olarak çalışmaktayız. 7/24 aktif olamıyoruz. Sonuçta bizlerin de reel hayatımız ve gidişatımız bulunmaktadır. Onun dışında elimizden geldiği kadar sizlere yardımcı olamaya çalışıyoruz. Lütfen böyle konularda sabırlı olunuz ve spam konular oluşturmaktan kaçınınız.

İyi Forumlar Dilerim.

Merhaba konular karıştı sanırım :D:cool:

Son düzenlenen: 16 Eylül 2020
    Minerva ve Themis. bunu beğendi.
  8. ateistkeci

ateistkeci User

Forumda alt alta yazmak (Flood yapmak) yasaktı hani :D

9. _-Thanatos-_

O kolay ya ;D önceki mesajın bana ait olması şaşırttı :)

10. ateistkeci

ateistkeci User

Her yeri kendine alıyorsun :))

11. _-Thanatos-_

Yok ya :D . Neyse adminimizin konusunu işkal etmeyeyim. Konusu hakkında titizdir düzeni sever :D.

12. ateistkeci

ateistkeci User

En fazla ne yapar ki bizi mi banlar :eek:

13. _-Thanatos-_

Siz oyuncusunuz efendim, size yönelik bir işlem yapmayacaktır :D . ancak konuyu işkal eden benim :D :D

14. ateistkeci

ateistkeci User

Yetki gidiyo bak :(

15. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

@Minerva adminimizin konusunu salarmısınız???? kendi konunuza buradan-buradan gidin hadi hadii

Canım adminim benim nasılsınız görüşemiyok bayadır

16. ateistkeci

ateistkeci User

Şimdi Titan ile nasıl S-Mod oluruz onu öğreniyoruz :D

17. Mineral

Mineral User

Çiz
    Film önerilerine açığım demişsiniz,çizgi film önerebilir miyiz?

18. Bu yazıyı yazdıktan sonra sırra kadem bastı DC bile yok yaşıyor mu acaba ;)

Bilgisi olan? :D

19. Titan.

Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

Foruma girdiğiniz zamanlarda arkanızdan soğuk bir nefes hissi gelmiyor mu ya alla alaaaa

20. _-Thanatos-_

uff o chat Takımı için ; ( , hatlar karşı sanırım modum :D .

Sayfayı Paylaş