Mini Harita Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve hannibal-[NO] tarafından 26 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yandexde oynuyorum mini haitadan bi yere tıklıyorum gemi gidiyor duruyor gidicegi yerde lakin yaratıklar bna uzaktan faklı bi noktadan vuruyolar ve ya gemi gidiyor ama portta gözüküyorum kapı yaparken taşa takılı buluyorum kendimi halbuki boşluga tıkladım gemi oraya gidiyor foto atabilsem atarım kristallinler etrafımda degil hemen biraz ileride çember yapmışlar oluyo nasıl çözümü var bende mi sıkıntı yoksa oyunda mı benden başkasıda aynı sorunu yaşıyo mu

2. ateistkeci

ateistkeci User

Bazen bende de oluyor bu sorum normal haritadayken başka bir haritaya atlayınca düzeliyordu

3. bana sürekli olmaya başladı terrör kapısı yaparken baya sıkıntılı oluyo normal haritalardada aynı şeyi yaşıyom

4. ateistkeci

ateistkeci User

İnternetinde sorun olabilir internet oyunun dışında nasıl

5. 25 mbp hız var baya iyi film vs filan çok rahat izliyebiliyorum

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Pinginiz ile alakalı böyle bir durum ile karşılaşıyor olabilirsiniz. Bahsi geçen durum çoğunlukla mini haritanın kullanılmaıs durumunda oluşuyor. Bu durumla karşılaşmamk için oyun ekranında fare imleci ile geminizi haraket etdirmenizi öneriyorum.

İyi forumlar.

7. savaşırken mini haritayada tıklıyoruz bu yüzden çok patlıyoruz düzeltmeniz gerekmez mi

8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konuyla ilgili raporlamayı gerçekleştireceğiz ancak bu sürede de takım arkadaşım .Paradoks.'un önerisini değerlendirerek oyununuza devam edebilirsiniz.

Konuyla ilgili sormak istediğiniz başka bir şey yoksa konunuzun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.