Miscozra kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve Miscozra[Türk] tarafından 28 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selam gençler ve ruhu genç olanlar. Ruhu yaşlı olanlara tahammülüm yok :D

Adımı boş verin. 22 yaşındayım. İstanbul Üniversitesi öğrencisiyim. 10.000 sıralama ile girdim. Daha önce Bigpoint'in bir oyununda cmlik, fmlik ve smlik yaptım. Darkorbit ekibinde de 1 ay çalıştım ancak üniversiteye hazırık dönemime denk geldi. Biraz da sıkılıyordum açıkcası :D O yüzden 1 ayımı doldurup bıraktım.

Ortaokul yıllarında eski ekran döneminde TR1'de oyuna başladım. O dönem forumda şekerpare modumuz sağolsun bana görevlerimde yardım ederdi. Bir de feyz klanında baya yardım görmüştüm ama hiçbirinin ismini hatırlamıyorum.

Sonra, laptopum kötü olduğu için oyunu bırakmak zorunda kaldım. Isınıp ısınıp kapanırdı. Yeni laptop aldıktan sonra Global Avrupa 3'te oyuna başladım. Çocukluk aklıyla gemimi çaldırdım :D

Daha sonra İskandinavya 1 serverine başladım. Ortamı beğenmedim, zaten 3-5 irisim vardı. Satıp bıraktım. Ayrıca orada çirkin bir olaya da tanık oldum. İskandinavya'da oynayan bir cm arkadaş bot kullanıyordu, videosunu çektim ama işlem görmedi. Onun da sitemini buradan yapayım.

Çek serverine geçtim. Gok-khan buradaysa kendisine teşekkür ederim klandan kredi yollamıştı. Ama dili yabancı olduğu için daha sonra orayı da bıraktım :D

Veee en sonunda Global Amerika 4'e kuzenimin teklifi ile başladım. Kendisi oyunu bıraktı, ben hala devam ediyorum. Gemimi az çok resim albümünü takip eden arkadaşlar bilir. GA4'te Türk oyuncu nüfusu fazla-idi. Beni seven Türk oyuncu sayısı 1 ya da 2'dir. Biraz asiydim ki hala öyleyim, haksızlığa tahammül edemem. Lafımı da esirgemem. Bu yüzden sevilmem pek :D GA4'nün kurulu düzenini değiştiren kişi benim. Bütün ittifakları, napları, savaşları herkes sil baştan yapmak zorunda kaldı. Benim ateş fişeğini yakmamla nice arkadaşlıklar bozuldu, nice klanlar dağıldı. Tabi bunların hepsini ben yapmadım, sadece ateş fişeğini yaktım :D O yüzden sevilmem pek.. Bu konu çok uzun belki bir ara detaylıca yazarım.

Keşfedilmemiş, az izlenmiş ya da dinlemiş güzel film ya da müzikleri bulmayı çok seviyorum. Çocuğum gibi sahipleniyorum sonra :D Pek hobim yok, çünkü okul biraz sıkıyor haliyle.

Balkanları ve balkan insanlarını çok severim. Balkan göçmeni değilim ama onlarla beraber büyüdüm o yüzden sempatim var. Kosova ve Arnavutluğa gittim. Özellikle kosova harikaydı, insan kendini evinde hissediyor. Türkçe konuşarak işlerinizi halledebiliyorsunuz ama Arnavutluk pek öyle değil

Genel olarak bu şekilde.. Sormak istediğiniz bir şey varsa buyrun :D

Son düzenlenen: 28 Temmuz 2017
    GREED bunu beğendi.
  2. Çok şey yazmışsın takdir ediyorum ama fitne sokmuşsun.Açıkcası olmamış o kısım. :D
    Bölüm nedir ve okul bitmedi mi?

Miscozra[Türk] bunu beğendi.
  3. Yazmayı severim çünkü gazetecilik okuyorum :D Bir sene geç başladım üniversiteye. Eylül'de 3. sınıf oluyorum.

Kimsenin arasına fitne sokmadım. Dediğim gibi bu konu çok uzun ve karışık. Ben sadece birkaç adaletsizlik gördüm ve yolumu ayırdım. Kendi klanımı kurdum. Bu klan da 1. sıraya kadar yükseldi vakti zamanında. İnsanlar da birinin çıkıp isyan etmesini bekliyormuş, herkes arkamdan geldi.

Serveri tek klan yönetiyordu, hatta birkaç kişi. Ben bu oyunu bozdum :D Şimdi o kişiler haritada değiller. Olayın özeti bu ama detayı çok fazla. Brezilya dizisi gibi... Yazarım bir ara :D

4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Konunuz biraz geç kalsa da hayırlı olsun ,keyifli paylaşımlar diliyorum.Okul hayatınızda başarılar :)

Miscozra[Türk] bunu beğendi.

5. Şimdi anlaşıldı benimle neden derdinin olduğu...

6. Benim seninle derdim yok. Bence forumun senle derdi var. Bir de bu açıdan bakmak lazım :D
    Teşekkürler modum :)

7. Senin benimle bir derdin var nerede benim aleyhime bir şey olsa oradasın.

Benim kimseyle derdim yok ve ben kimseye dikkat ederseniz hakaret felanda etmiyorum güzelce konuşuyorum fakat bana karşı saldırı yapılıyor ve bunlara sizde ortak oluyorsunuz.

Kendimi yükseklerde gördüğüm yok bende sizler gibi bir oyuncuyum sadece forumda emeği geçmiş bir üye olabilirim ama bunun bana ayrıcalık tanınacağını düşünüyorsanız yanılmaktasınız.

İnsanlara yardım etmeyi ve forumda ki düzenin bozulmaması için uğraşmaktayım lakin şu son zamanlarda ki olaylarda iyi davranılmasına rağmen bu ortamı suistimal eden üyeler oldu.

Moderetörlere yalvardım yani kimseyi bannlamayın onları bannlamayın konularını kilitlemeyin dedim olaylar daha kötü olacak dedim kimse beni dinlemedi.

Şimdi size soruyorum benim hatam nedir ?

Beni Adolf Hitler gibi görmenizin nedeni nedir ?

Ayrıca şu son zamanlarda görüyorum sizde beni bannlatmanın derdindesiniz bakınız ben spam felan yapmıyorum kimseden de ayrıcalık almıyorum bu düşünceniz yanlış.

8. Dodge seninle tartışmıcam çünkü sonu gelmez. Nasıl diyorsan öyle olsun :)

9. Böyle kaçamak cevap verirseniz olay çözülmez siz zaten zihninize yerleştirmişiniz.

Dodge canavar dodge herkese sataşıyor yok forumda düzen bırakmıyor ? Sanki ben seri katilim sanki ben herkesin parasını pulunu çalmışım gibi bir ortam oluşturuluyor bende anlamış değilim yani ?

Şimdi şu son olaylarda kime hakaret ettim ?

Kime uslubumu bozdum ?

İnsan gibi yazıyorum hayır yani karalamak için bu kadarda olmaz yani hakaret ve iftira yiyorum nerede olursa olsun ama canavar ben oluyorum ?

Bence siz insanları tanımadan yargılamayı bırakın. İnsanları bu şekilde sinir edip troll olduğunuzu düşünüyorsanız maalesef ki yanılmaktasınız.

Şu forumda ben artık kimseyle tartışmak istemiyorum gül gibi geçinip gidelim.

10. Dodgecim bak sen biraz sivri bir arkadaşsın farkındayım ama lütfen şunu düşün. Neden bu forumda miscozra, maksimus, takemyhead ya da başka biri sevilmiyor, saldırıya uğramıyor da sen uğruyorsun? Moderetorler bile bazen seni tiye alıyor farkındaysan. Bence neden böyle oluyor, insanlar güzel güzel yazarken neden ben aralarına giremiyorum diye kendine sorman lazım. :)

11. Yahu sivriliği mi kaldı işin ?

Kime ileri geri konuşuyorum şu aralar ?

Foruma bir bakın herkese yardım etmeye uğraşıyorum ?

Yönetime ben söz verdim dahada bu hareketlere girmeyeceğim dedim.

Size göre egoist manyağın tekiyim ama ben öyle birisi değilim dün yazdığınız cevaptan bunu anlıyorum.

O 3 moderetöre gelince ben onlara soracağım vakti gelince haksız yere ceza verilip benimle dalga geçildi gerekli merciler inceliyecek ben savunmamıda yapacağım hiç sıkıntı yok haksızlığa uğradığım için bu konuda eminim.

Primci diye iftira atılıyor üstüme ?

Hakaret yemekten bıktım usandım hak etmediğim halde bunları yaşıyorum ?

Son düzenlenen: 29 Temmuz 2017
  12. .KAPLAN

.KAPLAN User

Selamlar, konunuzu geç açmışsınız. :)

Konunuz hayırlı olsun forumda eğlenceli vakit geçirmeniz dileklerimle...

Kendisini forum yetkilisi gibi ya da forum yetkililerinden üstün özelliklere sahip olduğunu düşündürmeye çalışanlara itibar etmeyiniz ve o tür mesajları bize rapor ediniz.

13. Teşekkür ederim modum. Mesaj alınmıştır, görürsem zevkle raporlarım :)

.KAPLAN bunu beğendi.
  14. GREED

GREED User

İlk 10.000 mi ?
    Taktik ver lütfen iki sene sonra sınava gireceğim :(

15. MaXiMuS

MaXiMuS User

Hoş geldin :D

16. Ben sözel puanıyla girdim. Sözelciysen taktiğe gerek yok bam bam bam ezber yap geç :D
    Hoşbulduk :D

17. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bir süredir görüyorduk zaten ama sanırım konuyu açmakta geç kaldınız. :D Keyifli forumlar dilerim. :)

18. MaXiMuS

MaXiMuS User

Geçen Fren Smodun konusuna soğuk kahve paylaşmıştım canın çekmiştir diye buzlu ayran getirdim sana :D

tabutçu99 ve GREED bunu beğendi.
  19. Fren

Fren Guest

Hani canım çekmez bakayım dedim fotoğrafa ama yani bu kadar da olmaz :D
    Benim canım daha çok çekti :D Soğuk kahveyle değiştirebilir miyim acaba?

20. Teşekkür ederim biraz geç gördüm mesajı inşallah ayran bozulmamıştır :D

Cillos™ ve GREED bunu beğendi.