Mısır şeker ve altın mısır şeker

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve lordm0zart tarafından 18 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lordm0zart

lordm0zart User

Selamlar , eski bir oyuncuyum fakat gemim çöp mısır ve altın mısırları radar protokolü ile kurtarılan mal protokolüne yatırmayı düşünüyorum , kutu katlayıcısı kullanıyorum şuanlık 3 tane kurtarılan mal protokolü takmalı mıyım nasıl harcamalıyım sizlere danışmak istedim
    arge de toplayıcı argem hiç yok tamamen pvp ağırlıklı

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Genel olarak pete kutu toplatacaksanız kesinlikle pette mal protokolü bulunmalı. Şahsen PVE ağırlıklı oyun oynamayı sevdiğim için Birleştir bölümünde en fazla iş yapacak NPC ve Mal kurtarma Protokolleri olacağını düşünüyorum. Siz PVP olarak oynamayı seviyorsanız NPC yerine Lazer protokolü takmanız daha uygun olacaktır.

Arge konusunda da sıkıntı etmeyin birçok oyuncuda pvp odaklı arge dizili olacağı için neredeyse eşit şartlarda olacaktsınız.

İyi Forumlar.

3. vDimitri

vDimitri User

Modum lazer protokolünün hasarı sadece oyunculara karşı mı yoksa npc lere karşıda etki ediyor mu

4. hasar bonusu pve ve pvp için geçerli .

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Gerekli cevabı veren oyuncu arkadaşımıza teşekkür ederim.
    İyi Forumlar.

ıııııııı bunu beğendi.