Mobil cihazlar için uygulama

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Ofli_Fero tarafından 29 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Darkorbit'i Mobil cihazlarda görelim mi?

1. evet

85,7%
  2. hayır

14,3%
  1. Ofli_Fero

Ofli_Fero User

Merhabalar bence bu oyunun android ve ios için uygulaması çıkarılabilir telefondan veyada tabletten oynanması güzel olurdu

2. NoName45_

NoName45_ User

Bence zor olurdu ya, yani savaşırken ederken o slotlara tıklamak.. bilemiyorum :D Oyunun daha sade hali olursa eğer fena olmayabilirdi, kararsız kaldım :)

3. Ofli_Fero

Ofli_Fero User

aslında oyunu tabletten veyada telden oynanabiliyor ama puffin browser diye bir tarayıcı var onu indirmen gerek valla ben kullanıyordum lenovo tab 10 ile 15 fpsde oynuyordum ama benim sistem düşüktü senin telde daha fazla fps alabilirsin

benim isteğim oyunu uygulama şeklinde indirebilmek en azından daha performanslı bir şekilde oyunu devam ettirebilirdim bide oyunu yanında taşıdığın bir aletle oynaman güzel olmazmıydı sonuçta pclerin taşınması kolay değil :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Eylül 2020
  4. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz Güncelleme ve Fikir Havuzu bölüm kurallarına uygun olduğundan dolayı tarafımca belirtilen bölüme taşınmıştır. Konunuzun destek alması ile birlikte raporlara ekleneceğini belirtmek isterim. İndeks bölümüne eklenmiştir.

İyi Forumlar.

5. Ofli_Fero

Ofli_Fero User

teşekkürler -thanatos-

bu arada bir kelime etkinliği vardı 10k uri veriliyordu bende bir öneride bulundum ama bana uri verilmedi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Ekim 2020
  6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz etkinlik yazım hataları içeriği sanırım. Belirtilen durumun onaylanması halinde ödül hesabınıza eklenilmektedir.

İyi Forumlar.

Ofli_Fero bunu beğendi.
  7. Bunun kesinlikle olması lazım darkorbit benzeri bir oyun hem Mobil hem pcden oynanır şekilde şuan ve sıfır donma kasma var ama birçok eksiği var acilen darkorbitin de bu işi halletmesi lazım 3 4 sene önce pc bozuldu ve oyunu bıraktım ya da iş güç dolayısıyla oynayamayan bir sürü insan var eğer mobil versiyonu gelirse hem eski oyuncular oyuna döner hemde yeni oyuncular gelmiş olur bu konu üzerinde durmasi gerek do yonetiminin
    İyi forumlar

Sayfayı Paylaş