Mobilden Oyunu Oynama

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ^^NOAH tarafından 28 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. ^^NOAH

^^NOAH User

Şimdi ben ne yapayım iş gereği pc yok yanım da telefondan oynuyorum hesap da Albay
    bizi düşünen yok!!

2. puffindenmi oynuyordun.

3. MRSAFAK

MRSAFAK User

sayın yetkililer android telefondan oyuna nasıl giriş yapıp oyunu oynayacağız ana sayfada ki başlat butonu görünmüyor darkorbit istemcisini indiremiyorum bu konu hakkında lütfen teknik bilgi verirseniz sevinirim.

4. ^^NOAH

^^NOAH User

aynen

5. bende puffinden oynardım ama npc veya adam seçmek zor oluyodu :D

6. -bdbd-

-bdbd- User

bu oyun tarayıcı oyunu değilmi ben neden istediğim tarayıcıdan oynayamıyom kendileri flash gömülü tarayıcı yapmışlar mecbur ediyorlar flash gömülü başka tarayıcılarda var neden beni mecbur ediyon oynanmaz hale geldi bı oyun online okey oynarım daha iyi

^^NOAH bunu beğendi.
  7. Bildiğim kadarıyla mobilden oynanmıyor.Gerci konunun birinde giren varmis

8. Biz masaüstü ve notebook tan giremediğimiz için tartışırken bu konu ironik olmuş :)

9. Mobilden önceki dönemler vardı ancak oyun artık flash playerin güncelleme vermemesi nedeniyle kendi istemcisine geçişi hızlandırmak adına butonu kaldırdı. Butonu kaldırma işlemini deneme amaçlı daha önce yaptığında oyun sayfasının linki ile giriş yapabilmişti bir arkadaş açıkçası denemedim isterseniz o linki bulup deneyin. Ama oyunun indirilebilir istemcisi dışında yapılacak girişimlerden oyuncu sorumludur bilginiz olsun.

10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba DarkOrbit şu anda sadece Windows işletim sistemini kullanan bilgisayarlarda çalışmaktadır. Oyunun bir mobil sürümü hiç bir zaman olmadı, bu nedenle mobil için istemcinin geleceğini sanmıyorum.

Şahsi görüşüm Seafight'ta olduğu gibi DarkOrbit için de Unity istemci geldiğinde yine tarayıcıdan oynayabileceksiniz.

11. keskinniyo

keskinniyo User

Benimde internet ve bilgisayarla ilgili bazı sorunlarım vardı o yüzden Puffin kullanıp oynuyordum tıklama falan yapmak çok zordu ama günlük görev yapılamayacak kadarda kötü değildi şimdi Puffinden de girilemiyor. Bilgisayarım istemciyi kaldıramıyor çok kasıyor bakalım ne olacak.

12. Yaw ben gece Guvenlik gbi calisiyom mobil gsm veya tabletten giriyodum o Başlat tusu neyinize engel etti de yokettiniz onu mobil giremez oldukkk mobil istemci de gerekkk
    Bilgisayardaki zaten calismiyo

13. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Karar merkez ekibin ve buna yapabileceğimiz bir şey bulunmuyor. İlerde Unity tabanlı istemciyi mobilden destekleyen programlar olursa kullanabileceksiniz diye beklentim.

14. Yani bnm rutbem kim bilir ney degil ama mobil den zorda olsa gunluk gorev halabiliodum sabah kadar guvenlik calisisom geceleri bosh bosh oynuyodm oyle simdi noljak halimiz

15. Abi oyunu bırakta kitap oku biraz hazır oyunda yok şuan tam vakti..

hafız47 ve TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  16. ^^NOAH

^^NOAH User

hocam ben ABG dönüyorum hades dönüyorum mindfire dönüyorum telefondan
    savaşmak dışında her şeyi yapıyordum
    oyuna yine girip oynayabilirim telefondan ama seprom çekemem gemiye hangar dizemem dükkana giremem bunları da engellemişler
    oyuna girmek basit iş

17. android den şimdi nasıl giriyon peki üstat

18. ^^NOAH

^^NOAH User

O
    Aynı şekilde giriyorum kayıtlı olan url yi açıyorum başlama sayfası açılıyor ama dükkan skylab hangar gibi yerlere giremiyorum aslında bu dediğim yerleri oyun ekranına ekleseler olur diğer kutular gibi birleştirme zenginleştirme gibi

19. yunus_5757

yunus_5757 User

mobilden ne güzel oynuyordum sunu güncelleseler ya

20. Bosver kitabi vaktinde cok okuduk