moderatörlük başvurusu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve muhammed27 tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. muhammed27

muhammed27 User

iyi forumlar
    ben mederatörlü kformunu doldururken şu osrunu yasıyorum
    ama benim forumdaki adım muhammed27 degilmi sizde görebiliyorsunuz böyle yazmama ragmen sürekli aynı sorunu veriyor acaba başka bir isimmmi söylüyor yardımcı olabilmisiniz

2. Nefes

Nefes User

Merhana

İngilizce karakterlerde genelde isim yanlış yeniden yazın gibi bir hata veriyor banada ilk aldığımda oldu ve nefes nicini seçmek zorunda kaldım belkide bu yüzden sizede hata veriyor olabilir kendinize yakıştığını düşündüğünüz sizi ifade eden başka bir nic yazmayı deneyiz.

3. muhammed27

muhammed27 User

merhaba
    HTML-kısaltmaları alanlarda yasak ve bu yüzden silindiler.
    Seçilen forumda, belirttiğin nik ismini bulamadık. verdigi sorun bu yani tek cümlelik bir isim seçmemi mi önerirsiniz nefes adminim

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Evet tek cümle seçebilirsiniz ve daha ifadeli olacağına eminim.

5. muhammed27

muhammed27 User

umarım işe yarar deneyip cevapbı yazacagım sana nefes adminim :)

birde forum adımı nerden degiştirebilirim

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Ocak 2014
  6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Forum adınızı bir defa değiştirebiliyorsunuz oda foruma ilk girişte mümkündür yeniden hesap açarak yeni bir forum ismi seçebilirsiniz.

7. muhammed27

muhammed27 User

adminim adımı DORU yaptım yine aynı problemle karşılastım
    HTML-kısaltmaları alanlarda yasak ve bu yüzden silindiler.
    Seçilen forumda, belirttiğin nik ismini bulamadık.
    bana yardımcı olabilrsen mutlu olacam bu isimde olmadı nerde hata yapıyorum

8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Yeniden bir oyun hesabı açarak oyun anasayfanızdan foruma giriş yapınız ozaman sanırım olacaktır tabiki sizde bu şekilde yapıyorsanız konu açık kalacaktır çünki şuan aklıma gelen bir başka yöntem yok araştırıp size döneceğim.

9. muhammed27

muhammed27 User

aynen yeni hesap açıp ismimi DORU yaptım ingilizce karekter kullanmadım ama yine hata verdi sen araştır adminim ben bekleyecegim ilgin için teşekkürler simdiden

10. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Yeni foruma geçişten kaynaklı forum linkini kabul etmiyor olabilir. Lütfen sorun için suporta yazınız.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.