Modlarımın özellikle bakmasını isterim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -onur5000- tarafından 14 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -onur5000-

-onur5000- User

Öncelikle kolay gelsim modlarım uzatmayalımda konumuza geçelim :)

Yeni kişiler güncellemesinden sonra oyunda çok sayıda yaratık size vurduğu zaman geminin görüntüsü gidip gelmekte bir çok kişide bu sorun var ayrıca tek sorun bu değil ( belki benden kaynaklanıyodur pc özelliklerimide yazayım)

4GB RAM
    1GB EKRAN KARTI(256)BİT
    ADOBE FLASH PLAYER 13
    KULLANDIĞIM TARAYICI= Maxthon 3
    İŞLEMCİ İNTEL CORE İ3
    Hayla nasıl kasıyor anlamıyorum

Ayrıca adobenin yeni çıkardığı sürüm 13 olmasına rağmen flash player güncel değildir diyor bunun sebebinide bana açıklarmısın yada en güncelini modlarım bana mesaj atabilirlermi ? veya link

Anlatacaklarım bu kadar

Keyifli Forumlar...

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bu sorun bir tek sizde olan sorun değil türkiye genelinde internetten kaynaklı bir sorun olduğu öğrenildi oyun ile alakalı değil bir çok kişi de aynıdır bir kaç güne düzelmesini bekliyoruz ve şuan ben ve diğer mod arkadaşlarımdada bu sorun vardır.

Siz yinede bu yönergeleri bir kez daha uygulayın

Son zamanlarda artan DNS ve proxy kullanımının sebep olduğu bu sorunun çözümlerini aşağıda bulabilirsiniz.

- Tarayıcınızın çerezlerini ve önbelleğini temizleyiniz.
    - Flash Player güncel değilse güncelleyiniz.
    - DNS ayarları kullanıyorsanız iptal edin ve otomatik DNS alınız.
    - Farklı tarayıcılar ile deneyiniz.

Flash player 13 olsada şuan 12 kullanıyor ve sebebini bende açıkçası hala anlamadım aynı işlemi yaparak bende 13 kurduğum halde 12 gösteriyor ama sorun olcağını sanmıyorum bende şuan bir sorun yok.

3. Merhaba ,

Chrome yada Yandex kullananlar aynı işlemi uygulayabilir. Boş adres satırına chrome://plugins/ yazıp enter'layın. Eklentilerin yönetim sayfası açılacak.

Buradan " Adobe Flash Player " başlığı olan kısmı inceleyiniz. Eski sürüm hala etkin gözüküyorsa devre dışı bırakın. Çünkü yeni sürüm ile çakışma meydana getirir. Eski sürümü devre dışı bırakınca tarayıcıyı kapayıp en baştan tekrar açınız.

Resimi inceleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.