Modül almak için hangi cpu

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ComeOutAndPlay tarafından 22 May 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. merhaba dostlar. etkinlikte henüz cpu kullanmadım. kullanan arkadaşlara bir sorum var. modül almak için hangi cpu daha iyidir ? bir şey fark eden, yorumu olan var mı ? yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum. iyi akşamlar, iyi forumlar…
   
 2. Ender CPU daha cazip duruyor, Efsanevi CPU ile modül düşürme oranı nerdeyse aynı. Efsanevi CPU nun 2 kat daha fazla malzeme istemesi, çıkan yaratığın daha zor kesilmesi bu sebepten çalınma riskinin daha çok olmasını göz önüne alırsak Ender CPU bence daha iyi.
   
 3. BUKANN

  BUKANN User

  Ender cpudan sadece x2 modüller düşüyor ve bu modüller genelde çok saçma işe yaramaz gemilere düşüyor. ama hp-x2 modülünü parçalarsanız 16 parça veriyor stabilizasyon için parça kasacaksanız bu çok güzel.

  Efsanevi cpudan düşen modüllerin goliaht plus, citadel plus, liberator plus, berserker, solaris gemilerine düşme ihtimali daha yüksek. bu gemilerden birini kullanıyor veya kullanmayı düşünüyorsanız efsanevi cpu açabilirsiniz. ama stabilizasyon için parça kasmak istiyorsanız bu modüller genelde 4 parça veriyor. Bir de yaklaşık 10 cpuda bir uber kristallon çıkıyor ve kesmesi zor; pet link, insta kalkan, ema kullanmanız gerekebilir hazırlıklı olun.

  amacınıza göre seçim size kalmış.
   
 4. Amiral34

  Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  @BUKANN Arkadaşımız tam doğru bir cevap vermiş kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum.

  Saygılarımla,

  Amiral34.
   
  BUKANN bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş