Modül Nasıl kazanılır

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Relaxs tarafından 10 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Relaxs

Relaxs User

En iyi modülleri nerden bulabilirim konu başlığı atmayın bana ordan anlamıyorum ben nerde ne yapmam gerektiğini fln söyleyin ne kasicam ne yapicam

2. Amiral34

Amiral34 Guest

.Mephistos. bunu beğendi.
  3. biraz eksik yazmışşınız.oyun sayfası birleştir kısmından x1 ve x2 modülleri kendinizde üretebiliirsiniz.

kaptan34 bunu beğendi.
  4. Oradaki modüller pek mantık işi değil o yüzden yazmamış olabilir mod harcadığın zamana ve uğraşa değer güzel şeyler çıkarmıyor (çok nadir)

O yüzden oyuncuyu yanlış yönlendirmemiş olabilir yanlış anlama mod kayırmaca yapmıyorum sadece içimden geleni yazmak istedim..

Etkinliklerden alınacak modüller daha mantıklı ve kaarlı bence

kaptan34 bunu beğendi.
  5. söylediklerinde haklısın gerçekten çok alakasız ve kötü yetenekli moduller geliyor ama modların her zaman dediği gibi tamamen kendi şansınıza kalmış..ben sadece ordan da modullere ulaşılabileceğini belirtmek istedim arkadaşa..yapıp yapmamak ona kalmış..

Dontforgetme bunu beğendi.
  6. BUKANN

BUKANN User

her ayın 15 gibi savaş bileti etkinliği geliyor. bu ay da bugün geldi. eğer 200bin uridyum ona ayırabilirsen ordaki görevleri yaparak savaş bileti anahtarı kazanabilirsin. kazandığın anahtarlarla da xt-10 modülleri alırsın. xt10 şuanda oyundaki en iyi modüllerdir. sen hangi gemiyi kullanıyorsun bilmiyorum ama genelde orcus ve centriona modül veriyor. o yüzden bu iki gemiden birini alabilirsen senin için iyi olur.

o modülleri yakmak için üretiyorum hep çer çöp

Dontforgetme ve mertmert009 bunu beğendi.