Modüllü sentinel mi sayborg mu?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve DAVLÂTURİ™- tarafından 10 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar kararsız kaldığım bir konu hakkında fikirlerinize ihtiyacım var.
    % 15 NPC modül, % 15 kalkan + %5 kalkan delme modülü, %5 hız modüllü sentinel mi kullanmalıyım yoksa modülsüz sayborg mu?

Hangisi daha fazla hasar çıkartır? 24 pro ve full havoc , apis+zeus var. Gerekçesi ile tavsiye verirseniz çok sevinirim.

Son düzenlenen: 10 Ekim 2020
  2. blut10

blut10 User

% 15 kalkan ve %5 kalkan delme, %5 hız modüllü nü beraber kullanamazsın diye biliyorum..

DAVLÂTURİ™- bunu beğendi.
  3. Kalkan ve kalkan delme özelliklerini tek modül veriyor. Üç modülün de renkleri farklı. Takılı şu an gemide.

4. blut10

blut10 User

o zaman sentiel...

5. ateistkeci

ateistkeci User

Savaşırken kesinlikle Sentinel ancak yaratık keserken bence Sayborg yeteneği iyi iş çıkartabilir büyük yaratıklara karşı (Örneğin BL haritasında İnvoke/Attend keserken veya büyük Boss/Uber yaratıklara karşı)

DAVLÂTURİ™- ve militaryship-3 bunu beğendi.
  6. PvP konusunda modüllü Sentinel derim . Zaten PvP amacı ile sayborg kullanan bir oyuncu uzun zamandır görmedim , daha iyi alternatifleri mevcut . Ama NPC konusunda ben de @ateistkeci adlı arkadaşa katılıyorum , özellikle büyük NPC'lere karşı yeteneğinden ötürü Sayborg iş görüyor . Hangi amaçla seçim yapacaksın , NPC kesimi mi yoksa PvP mi ? Sadece ama sadece NPC amaçlı ise sayborg düşünebilirsin , hem PvP hem de NPC keserim diyorsan sentinel daha şeker olur . NPC modülü ile şeker hasarlar veriyor zaten :)

7. %80 NPC, %20 PvP şimdilik. Değerli tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. :)

8. Esenlikler.
    Sentinel modülü sayesinde kalkanı baya artıyor ve kale yeteneği ile kalkanı %30 daha az hasar alıyor. İkisi arasında sadece pvp'de değil pve'de de kesinlikle Sentinel.

9. şuanlık en yüksek hasar veren gemi venom ama en aktif konfilerde rahat oynayabileceğin modüllü solace , sentinel de güçlü ama solace kadar efektif hem savaş hem kasılmada rahat bir gemi değil bunu ful pro gemimde test ettim modüllerin varsa solace kullan sentinel fazla işini görmez

10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Sentinel gemisi haritada ve NPC keserken sizi oldukça rahat ettircektir.

İyi Forumlar.

11. Tavsiyeleriniz için hepinize teşekkür ederim.
    Bir kanaate vardım sayılır, hangi gemiyi kullanacağım noktasında. Konu kilitlenebilir.

12. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.