modul stabilizasyon saçmalığı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ...VENÜSLÜ... tarafından 25 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. önceki konumu kilitlediğiniz için buraya tekrar yazıyorum.ayrıca konuyu kiltlemeye hakkınız da yok ben talep etmedikçe..üstelik buraya yazıyorum ki herkes bilsin ve bu saçma yeniliğe emeğini kaptırmasın.dünkü hüsranla sonuçlanan modul stabilizasyon denemem den sonra bu günde yeni bir deney yapayım dedim.yapmaz olaydım.%2 hız modulum 10 parça tükettikten sonra %1 kaçınmaya dönüştü.bu sefer 20 parça verip tekrar yapayım dedim ve yine tekrar %1 kaçınma geldi.üst üste iki kere aynı yeteneğin gelmesi saçmalıktan öte ve benim emeğimin paramın çalınması değilde nedir?..
    şimdi soruyorum size oyuncular bu emek hak çalmak değilde nedir..buna acil bir çözüm getirip iyilleştirme yapın yada insanları kandırıp emeğini çalıp eğlencesine ızdırap vermeyin..

konumu da sebepsiz yere kilitlemeyin.burda insanların düşünceleri yazıyor.azıcık saygı...

2. miro327

miro327 User

evet kesinlikle bu stabilizasyon tamamen aldatıcı..kesinlikle iyi modulunuz varsa denemeyin..yanarsınız benım gibi..gitti güzelim modullerım ..geri gelmede olması lazım..madem stabılızasyon var eskı halındemodulede dönüştürebilmeye imkan tanınması lazım..dikkatli olun yanılmayın...

3. zaten bir modülü dönüştürmeniz için beş modül harcıyorsunuz.onda da sonuç hüsran.böyle saçmalık mı olur.eski modülümden daha iyi bir sonuç vermeyecekse ben niye o modulu stabile adı üstünde edeyim ki.(stabile : kararlı demek).böyle düzenbazlık olmaz ayıp ya..

üstelik neden sadece kararsız modüller stabile ediliyor ki?.bir sürü aynı modülden var ambarda..bunlar hiçbir işime yaramıyor.peki bunları ben ne yapıcam şimdi.lazerleri geliştiriken lf3 lf4 prometheus vb hepsini geliştiriyorsunuz.kalkanlarda öyle.kredi ile satılan kalkan ve lazerleri bile geliştirebiliyorsunuz örnek..peki bu modüllerden sadece neden kararsız olanlar stabile oluyor???.bu da ayrı bir saçmalık.oyunda ki adaletsiz bir düzenleme sistemi daha...haksızmıyım siz söyleyin modül mahdurları..

Son düzenlenen: 25 Mart 2021
  4. yahu en azından katlanarak gitmesi kalkması lazım zaten cok ucuk maliyeti var bide katlanıyor sanki gücü artıyormus gibi

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  5. oben

oben User

kesinlikle tuzak birde malzemelerini parayla satıyorlar uyarman güzel herkes görsün düşmesin tuzağa.

6. 25 tane xT10 modülünü çöp ettim 5 defa stabilize ettim sonuc çöp sakın girmeyin bu işe

7. Kar eden varsa o da yazsın bakalım.kim ne kazanmış ?Varsa tabi!

8. tryhardD

tryhardD User

Aslında tek denemede bıraksam kar etmiştim ama zorladım dibine zarar ettim:D Mimesise %8 kaçınma çıktı tabi işe yarıyor mu desen tabii ki de hayır . Supporta yazdım cevap dahi vermediler...
    Geri bildirime de yazdım zaten söylenenleri okumamışlar test serverda ne varsa aynısını eklemişler diye ama alışmış olmamız gerekiyor artık oyun adamların oyunu ne isterlerse onu yapıyorlar yarın bir gün siz niye hala temiz oynuyorsunuz diyip bize ceza veririerse de şaşırmayın:D

9. Amacım orcusa kalkan delme çıkartmaktı, olmadı. Yerine bol bol şerefli modüller geldi. Kullandığım modüllerin son hali.

En azından arkadaşların bahsettiği gibi kötü durumlara düşmedim. Kötünün iyisi yani.

10. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Öncelikle konu başlığınızı düzenledim, lütfen forum kuralları çerçevesinde başlık kullanmaya gayret gösteriniz.
    Modülü Stabilize ettiğinizde daha iyi de yapabiliyor mevcut özelliğini daha kötü de yapabiliyor bu durum tamamen şansa bağlı bir durumdur.
    Yeni gelen Stabilizasyon sistemiyle ilgili geri bildirim konumuz mevcuttur, bir önceki konunuz da bu yüzden kapatılmıştır farklı bir art niyet yoktur. Dilerseniz fikir ve görüşlerinizi geri bildirim konumuzda bildirebilirsiniz.

https://board-tr.darkorbit.com/thre...-geri-bildirimleri.159535/page-2#post-1389783

İyi oyunlar.

11. işte bende tam bunu diyorum aldığından daha az bir özellik veriyor.o zaman bu saçmalık değilde nedir ki ?

ayrıca bir şans diye tutturmuş gidiyorsunuz. kapılarda havoc hercules şans.sandıklarda bir şans,geliştirmelerde bir şans.modullede bir şans.bu oyun biraz net olamıyor mu?her şeye bir şans faktörü eklemek zorundamısınız.net olmak bu kadar zormu yoksa sömürmek daha mı karlı geliyo size..

ayrıca konuyu buraya açmamın nedeni forumda en çok ziyaret edilen yerin burası olduğu için sayın başak mod.herkes görsün sizde görün ve bu yanlıştan dönülüp bir an önce bir iyileştirme olsun çünkü bu oyuna insanlar paradan çok emek harcıyor..emeklerinin heba olması da insana fena vuruyor..kalın esenlikle..

12. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, geliştirilen sistem ve getirilen yenilikler bizler tarafından yapılmamaktadır.
    Türkiye ekibi olarak oyuncularımızın isteklerini yerine getirmek için elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isterim.
    Modüllerin stabilize edildiğinde bazı oyuncularımız güzel özelliğe olan modül geldiğini bazı oyuncularımızdan da kötü özelliğe dönüştüğünün geri bildirimlerini almaktayız.
    Bu durumda stabilize olayı ne yazık ki şansa bağlı bir durumdur.
    Düşüncelerinizi geri bildirim konusunda paylaşırsanız daha verimli olacağını düşünmekteyim, diğer oyuncularımızın görüşleriyle beraber bu konuda bir fikir birliğine varıldığında gerekli geri bildirimin yapılacağından şüpheniz olmasın.
    Geri bildirim konusunu aşağıya bırakıyorum.

https://board-tr.darkorbit.com/thre...-geri-bildirimleri.159535/page-2#post-1389806

İyi oyunlar dilerim..

13. Mineral

Mineral User

Nasrettin
    Phonex e eksi%2 hız eksi% 2 kaçınma ve artı %2 vuruş modülleri gelmişti. Uyarılarınızdan çok etkilendim ve modülleri dönüştürmeme kararı aldım demek ki beterin beteri var nokta

14. mödül stabilizasyon parçalarını nasıl elde edebiliyoruz ?

15. akinsukru

akinsukru User

mimesis kapısındakilerin %90 ı oto diye konu açtım onu bile kilitlemişler tartışma falan yok bide üzerini kapamaya çalışıyorlar adamalr milyarlar kastı illegal yazık

16. Ben o zukayı yutmadım :D Darkorbit bir yenilik yapınca iyice araştırırım , onlar birşey yaptıysa kesinlikle oyun zevkini arttırmak veya daha fazla oyuncu çekmek için yapmamıştır.
    Bu arada %2 hız modülü sözde 'stabilize' edecek derken %5 kalkan delme modüle çevirdi, hoşuma gitti ama hız modülü neden kalkan modüle çeviriyor anlamış değilim.
    TDK :
    Stabilizasyon ne demek? İstikrar; Hareketsizleştirme; Değişim göstermeyecek ya da BOZULMAYACAK nitelik kazandırma ; Bk. dengeleştirim
    DO Dil Kurumu:
    Stabilizasyon : Belirsizlik, birşey yapılacak ama bu üzücü olabilir ; Moral bozucu, geliştirme (%0,01), şok ihtimali aşırı yüksek. :D

Son düzenlenen: 28 Mart 2021
  17. ben bu stabilizasyondan memnunum roket isabetini +10 hıza çevirdi(sarı), hasar modülüme +4 hız verdi kalkandada +5 hız vardı artık gemim uçuyor güvede 728 hız herkeze iyi modül atacak die bişey yok diğer etkinlikleri bekleyin şansınıza ertık ne gelirse :D

Mineral ve ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  18. herkese iyi bişeyler çıkarsa anlamı kalmaz zaten karasızlığın biz sadece maliyetten şikayetçiyiz boşa gidecek madem ucuza gitsin.ilki 150 zaten pahalı en azından 100 olsa veya xt10 lar 50 parça verse dönüşümden.ilkini 150 ye kabul ettikk yaptıkk diyelim 2. si 300 ne demek bu!

19. inan boşa değil adamlar test sunucusunda 10 modüle 1 tanesini stabilize edebiliyodular bu maliyeti yüzde 50 düşürdüler daha ne yapsınlar bence 5 de 1 iyi oran şöyle söyleyebilirsin önerin olabilir günlük girişe xt10 modülleri koysunlar , aylık delüx takvime,de koyabilirler satın alınca bir anlamı olsun ayn zamanda 2. kez stabilizasyon yaptığımızda istenilen kararsız parça sabit kalsın her stabilize ettiğimizde kararsız parça katlanmasın şayet benim burda yazdıklarımı darkorbit yönetimi ve adminler etkinlikleri tasarlayan teknik ekibe iletirseler mutlu olurum
    bu söylediklerimin oyunda gerçekleşmesi hem benim hemde bütün oyuncuların hoşuna gidecektir

Son düzenlenen: 29 Mart 2021
    ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  20. Mineral

Mineral User

Phonex e hız modülü bekliyorum bende:D