modul stabilizasyon saçmalığı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ...VENÜSLÜ... tarafından 25 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. günlük giriş olmaz da en azından augus etkinliğinde normal modüllerin yanında 15-20k akik karşılığı eklenebilir.onlar yine %15 npc modülünü koysunlar olmayanlar için.ama çoğumuzda var bunlar.bizim içinde xt10 koysalar güzel olurdu.augus etkinliği haritalaera baktığımda boş etkinlik oldu.eskiden dolardı haritalar.

2. %8 roket isabetini stabilize etmek için 80 zımbırtı verdim ve yine %8 roket isabeti çıktı :(

3. Kusura bakmayın ama gemiler arası dengesizliğin bu günlere gelmesine neden olan oyuncu kitlesinin büyük bir kısmı.

Bu forumda yıllardır dedim ki bakın cerrah gibi bir dengesiz yenilik geldiğinde bunun devamı gelecek dedim ta kaç sene önce dedim. Her seferinde alaya alındık...

BP tasarım çıkarmaktan vazgeçti artık güç dengesini modüllere kaydırdı şimdi drone vs çıkarsa millet kızacak, tasarım çıkarsa, lazer çıkarsa millet kızacak...

Adamlar uyanık. Sonuç olarak bu dengesiz bir şekilde oyunun bu hale gelmesinin sebebi oyuncu kitlesidir... Suçu hiç Almanyaya atmayın zamanında tepki gösterseydi tüm oyuncular BP bu tip yenilikleri çıkarmaktan çekinirdi neyse kime anlatıyorum ki.

Şimdi siz ileride modüllerin s+ şeklinde aynı LF-4s gibi modelleri geldiğinde (HP LF-4 vs) ne yapacaksınız merak ediyorum :D

4. 'istanbulu dinliyorum gözlerim kapalı aval aval bakıyorum dışarıya bir umut varmı diye'

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Aralık 2021
  5. smoonrise

smoonrise User

Modüllerin stabilizasyonları için ya 1 yada 2 kere sanırım indirim olmuştu daha az karasız parça istenmişti , bunların zamanı için bir döngü yada ayarlama var mı ? bilgisi olan paylaşabilir mi ?

Birde mödüllerin elde edilmesi sırasında ve stabilizasyonları sırasında farklı haritalardaelde etmek - değişik gemi türlerinde elde etmek v.s etkisi yada başka unsurların etkisi varmı ? deneyen oldu mu ?

Son düzenlenen: 26 Aralık 2021
  6. tahir_47

tahir_47 User

indirimin ne zaman geleceği belli olmuyo tavsiye de etmem zaten alınmasını.

gemilerde şans faktörüne inanıyorum bir gemide şans yoksa yapılan hiçbir şey iyi sonuç vermiyo. harita değiştirme, totem, vs vs bi ton şey denedim ama olmayınca olmuyor değil oluru varsa bile olmuyo... bi ton modül hiç oldu iyi bişey alabilirim umuduyla hadi onu da geçtim forumda paylaşımları görüyoruz plus için modüller bile iyi sonuç verirken bana yine kötü değersiz modül çıkmasına rağmen stabilize edince daha da kötüsü olması nasıl açıklanabilir?
    bi malzemeyi stabilize etmek onu daha kararlı hale getirmek değil midir yoksa ben mi kelimenin manasını yanlış biliyorum?