Öneri Montaj bolümünde daha fazla eşya eklensin mi?

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve KOMA..SE..BIRA tarafından 7 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Montaj bolümünde daha fazla eşya eklensin mi?

1. evet

93,5%
  2. hayır

6,5%
  1. montaj bolumunde çok az eşya var çoğuda gereksiz bence gerekli eşyalar gelmeli ( droit duzenleri,seprom,promerium,gg enerjileri,pet modüleri,pet proteküleri,gemi ve tasarımları)gibi eşyalar gelerek dahada zenginleştirlebilir

Son düzenlenen: 3 Şubat 2018
  2. GREED

GREED User

Buyur +1 :)

3. Eklenirse gayet güzel olur çünkü sadece scarp a ihtiyaç duyuyorum . Başka öbür malzemeler hiçbir işime yaramıyor 250 tane IRIS alabiliyorum :D ne yapayım ben bu irisleri

4. Sampson

Sampson User

dedğin malzemeler sadece uridiumla elde edilebiliyor yani para demek gelmiycektir :D

5. arada bazı şeyleri birleştire getirmeliler ama nerde :)

6. uridium elde ediliyor doğruda şuan olan eşyalarda uridumla elde ediliyo ozman hepsini kaldırsınlar
    bırde olumsuz oy verenler nedenini açıklayabilirmi

7. Gelsin +1 Önce pusatı eklesinlerde :D

8. RaininMani

RaininMani User

hoş olur ne diyelim +1

9. güncel +1 destek verin biraz yaw

10. WolfWar

WolfWar User

Kesinlikle +1

11. pusat ve tortu gelsin zaten dukkanda var

KOMA..SE..BIRA bunu beğendi.
  12. mesela mucosum scrap vs ile gg kasmak cok iyi olurdu. 30-50 mucosum 10 gg iyi giderdi

JudgeTC bunu beğendi.
  13. +1 mantıklı

14. Aria

Aria User

Bence içerikleri kökten değişmeli.

Gemiler, Ekipmanlar, açık artırmada satılıyor. (Motaj'da olması saçma...)

Eklenebilecekler;
    Droit Uçuş Düzeni...(Sayısı Artabilir)
    PET Modül ve Protokoller.... (Mevcut, modül ve protokol seviyesini yükseltmek... Seviye 1 Modül, seviye 2 sonra seviye 3 çekme...)
    Lf4; Geliştirme var, ama lf3 > lf4 çıkaran bir sistem olmalı....
    Yeşil Ganimet Sandığı; Mucusum, Aurus, Scarp birleşmesiyle, "Yeşil Ganimet Sandığı" elde edilebilir. "Bölünme kristali olmasın." diğer kutularda "Mucusum yerine > Bölünme Kristali" oluyor.

Makinist.57 ve KOMA..SE..BIRA bunu beğendi.
  15. JudgeTC

JudgeTC User

gerçekten çok matıklı +1 veriyorum. montaj sistemini değiştirsinler ama tamamen örneğin..

kalp güve burgu uçuş düzeni gelsin.
    pusat,tortu hatta hezarfen bile getirilebilr.
    scrapın düşme olasılığınıda artırsınlar daha iyi olur.

16. yasin01

yasin01 User

seprom kesinlikle gelmeli.
    DO yönetimi yaptığına şantaj derler böyle aşka montaj derler şantaj montaj şantaj montaj.

17. Güzel fikir. Aşırı gereksiz CPU'lar birleştiriliyorken bunlardan birkaçı eklenebilir.

18. Güzel fikir artı 1

19. Kesinlikle gelmeli. Ayrıca bana soracak olursanız bazı şeylerse oldukça gereksiz örneğin birleştirmeyle bastion falan alınabiliyor. İhaleden taş çatlasın 100k krediye alınan gemiyi birleştirsen nolacak ki? Hiç olmazsa onları kaldırıp yerine başka bir şey özellikle de ihalelerden alınamayan malzemelerden eklenmesi lazım.

Sayfayı Paylaş