Montaj Özelliği Geri Bildirim.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve OĞUZKHAN tarafından 14 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. ÖMER.E

  ÖMER.E User

  tahminime göre 2 gün sonra gelecek taşlar :D
   
 2. 1.5 hafta boyunca günde 1-2 saat girerek 1000 küsür hurda ve 200 plazmid topladım. Geçtiğimiz 4 gün boyunca 7 saat civarı online olarak Surgeon'u aldım. Petinde arayıcı olan biri olarak 100 hurdayı 50 dakikada toplayabildim. En büyük sorun plazmid. Arkadaşım yardım etmeseydi bu haftasonu anca alırdım herhalde. Etkinlik açıklamasında hurda ve plazmidin satışa sunulacağı yazıyordu gelmedi. Kusura bakmayında madem böyle olacaktı bosslardan, uberlerden ikişer madde düşseydi az daha rahat ederdik ama bak sen şu işe kestiğimiz yaratık bile boş çıkıyor ne çöp ne madde. Ne diyelim ilk defa geldi olur böyle pürüzler. Umarım bir sonraki sefere bu tarz olaylar ile karşılaşmayız.
   
  WolfWar ve NoMasteRs bunu beğendi.
 3. Merhaba ,

  Keşke bizim yapabileceğimiz bir şey olsa fakat maalesef oyuna müdahale edemiyoruz.

  İyi forumlar.
   
  WolfWar bunu beğendi.
 4. Cerrah, 650 plazmid / 2800 hurda / 60 prismatium istiyor. Hesaplarsak 243.750 uridiuım plazmid, 238 bin uridium hurda ve 120 bin uridium prismatium ediyor. Toplam 601.750 uridium demek. Yani mantıksal olarak sıfırdan 601 bin küsüre kapatıyorsunuz cerrahı. Ama bir miktar da olsa taş kasmış olmalısınız değil mi? Yoksa size cerrahı 150 bin uridium gibi komik bir rakama bırakacaklarını sanmadınız :) Cerrahı 9 günde kasarak aldım. 320 bin uridium da hesabıma kasabilmişim bu arada. Sonuçta etkinlik 20 günlük bir etkinlik, yata yata alabilirdiniz istediğinizi :) " Alınmaz " demeyin, tecrübeyle sabittir..

  Taşlar geldiğinde Chimera Pet tasarımı alacağım. Sadece 1000 adet hurdaya ihtiyacım var. Cerrahı aldıktan sonra kasmayı bıraktım. 1000 adet hurda ise 85 bin uridium ediyor vipsiz indirimsiz bi halde. Görevleri yaptığınızda zaten mucosum ve prismatium sorununu hallediyorsunuz. Hiç taşınız olmasa bile Chimera size 110.500 uridiuma geliyor.

  Yalnız sorun bunların fiyatları değil, diğer birleştirme eşyalarının tükettiği malzeme..

  Örneğin 1000 adet x3'ü ele alalım. İhalede yüzüne bakılmayan bir lazer. 500 bin creditse alırsınız. Ancak gel gelelim ki oyun içerisinde 8 mucosum, 2 plazmid, 12 hurda istiyor. Uridiuma çevirirsek toplam 2170 uridium ediyor. Uygun mu? Değil elbette. Plazmidi kaldırıp 12 hurdayı da 8 e düşürseler mantık çerçevesine sığacak :) Keza ema'nın 24.250 uridium olması çılgınlığı gibi :)

  Kısacası, taşların fiyatlarında değil, malzemelerin istedikleri miktarda değişikliğe gidilmeli. Yani denkleştirilmeli fiyatlar. Ema 500 uridium ise, birleştirmede de böyle olmalı ya da 650-700 uridium olmalı. Çünkü oyuncu oynayarak alacağı malzemenin fiyatını düşürmeye odaklanmalı, tee 24 bin uridiumdan sıfıra düşürüp bedava almaya değil :) Ema'yı almak 12 kristallon 5 lordakium ediyor. Varın siz hesap edin bunlardan kasacağınız uridiumu. Bu biraz 12 kristallon 5 lordakium kes, ema bedava gibi olmuş. 1990'lar da marketin para üstüne sakız vermesi gibi, yine benim emeğimi veriyor ancak fazlasını veriyor gibi övünüyorsun:)

  Atlama CPU, Bastion tasarımı gibi öğelere değinmiyorum. Zira ihalede 10 bin creditse zaten her saat alabilirsiniz, piyasası yok :)

  Gelecek öğeler var ise mantık çerçevesine indirgenmeliler diye düşünüyorum :)
   
 5. Sizce Pusat mı Surgeon mu ?
   
 6. DK1002

  DK1002 User

  Surgeon tabii ki, pusat sürekli dükkanda uri oldu mu alırsın ama surgeon öyle değil
   
 7. ÈrroR_™

  ÈrroR_™ User

  taslar gelmis hadi gozunuz aydin:)
   
 8. _ydyd_

  _ydyd_ User

  Surgeon'dan goliaht'ın herhangi bi tasarıma aktarma yapılamadığı sürece mantıksız yeni hangar görünümü. eskiden surgeon'dan goliaht'a geçtiğimizde sadece jeneratörler eksık kalıyodu takıyoduk bitiyodu şimdi yeniden dizmek gerekiyor. ya da pusattan goliahta direk aktarma olabilir bunlar olmadığı sürece mantıksız. kolay işimizi zorlaştırdınız. aegis citadel ve spearhead gemilerim gitti tasarımları duruyor. ne yani ben tasarımsız aegis kullanmak için yeniden mi alacam aegisi ? daha diroitlerimizin sorunu düzeltilmeden güncelleme geldi. her oyuna girdiğimizde yada her porttan atladığımızda diroitlerimiz temel uçuş düzenine geçiyor. bunların halledilmesi gerek. şimdilik görüşlerim bunlar.
   
  WolfWar bunu beğendi.
 9. azkaban

  azkaban User

  biz yenilik istemiyoruz dedikçe darkorbit daha çok yenilik getiriyor, yenilik diye birçok şey alt üst oluyor, saçma sapan hatalar veriyor oyun, buda oyuncu kaybına sebep oluyor. mesela pet ile ful arge ve protokol ile ben 5 gg alırken şu anda oyun hatasından dolayı 4 gg alıyorum. yeni hangar deseniz hatalarla dolu... varolan oyunu ve etkinlikleri daha kaliteli ve cazip hale getirin bence, gg kapı indirimi, çift kat ödül, falan çok çok iyi mesela, ama etkinlik kutuları çok yetersiz. yani bazı şeyler arada iyi. biraz oyuna girip dönen dolapları inceleyin bence, ama girenler kesinlikle tarafsız olmalı, yani hehangi bir oyuncunun arkadaşı olmamalı ;) :)
   
  Son düzenlenen: 29 May 2016
 10. romentus

  romentus User

  Evet arkadaş çok güzel açıklamış. Cephane malzemeleri; bizim arge için günlük dosya satın almayıp ne de olsa kapı açarken ve bitirirken bedavadan birikiyor dememize benzemiş ki öyle dahi olsa harcadığımız ema miktarı birleştirme ile elde edebileceğimizden çok daha fazla. Ema ve x3 lazeri için istenen malzemelerin düşürülmesi gerektiğini düşünüyorum.

  Benim en büyük eleştirim görevler konusunda olacak. 3-4 gün görev çıkartıp yeter bu kadar gerisini kendiniz toplayın yaklaşımı çok saçma oldu. En azından her gün birer görev koyulabilirdi. Hali hazırda her gün gelen günlük grvlere ek olarak birleştirme için malzeme ödüllü günlük görevler çıkarılarak bu eksiklik giderilebilir.
   
  Son düzenlenen: 31 May 2016
  FALLEN●ANGEL bunu beğendi.
 11. q[-Maxy-]p

  q[-Maxy-]p User

  Ben haftasonu oyuna girip taş fiyatlarına bakamadım.
  • Mucosum: 50 Uridium; 300 Credits
  • Plasmide: 375 Uridium; 900 Credits
  • Scrap: 85 Uridium; 200 Credits
  • Prismatium: 2000 Uridium; 1000 Credits

   Gerçekten fiyatlar böyle miydi? Eğer böyle olmuşsa 1m creditse Surgeon mu alınıyordu?
   
 12. ÈrroR_™

  ÈrroR_™ User

  uri alisi kredi sizin satis fiyatiniz .kredi ile gelmedi taslar.
   
 13. etkinlik güzelde adminim hangara giremiyoruz sadece bir gemide takılı kaldı gemi ekipmanı açabilsek ve istediğimiz gemiyi alabilsek çok güzel olucak sanırım bu sorun darkorbit kurucuları için bir anlam ifade etmiyor ben sıralama oyuncusuyum ve bu etkinlik nedeniyle hangara giremiyorum bu konuyu lütfen dile getirin ve çözün çünkü para yatıyroyuz amaç zevk ama böyle oyun olursa oyundan bir zevk almıyoruz arz ederim iyi görevler
   
 14. Eyyüp47

  Eyyüp47 User

  valla cerrah isteyenler icin adamlar on numara etlinlik yapmisti.20 gun az bi süre degildi.degerlendirip almisinizdir umarim...
   
 15. Rehber

  Rehber Guest

  Merhaba,

  Uzun zamandır beklenen bir etkinlikti.

  Çoğu arkadaşımız,etkinliği değerlendirip,bu gemiye çeşitli ekipmanlara sahip oldular.

  Keyifli Forumlar.
   
 16. anakin5555

  anakin5555 User

  lf4 hala gelmedi montaja
   
  ÈrroR_™ bunu beğendi.
 17. deli-mavi

  deli-mavi User

  Lava pusat tasarımının bir artısı mevcut mu?
   
 18. Darion26

  Darion26 User

  Hayır sadece görüntü olarak yapılmış bir tasarım.
   
 19. BS.Pegasus

  BS.Pegasus User

  guzel ama boss yaratıkların dan nıye bır tane mucoscum ya da scrap cıkıyo boss yaratıkların hepsı kalkan ve dp olarak normallerın den 4 katı daha guclu verdıgı oduller de 4 katı ama 1 tane scrap verıyo bu duzeltılmelı
   
 20. xxkubixx

  xxkubixx User

  ßuan hiçbir işe yaramayan bir yenilik.
   

Sayfayı Paylaş