Montaj Özelliği Geri Bildirim.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve OĞUZKHAN tarafından 14 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. puştoo

puştoo User

test serverde hiçbirşey vermedi nie ??

2. gire bilen varmı baglantı kuruluyorda kalıyor

3. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Test sunucuda hesaplara sadece Yeni çıkacak mağdenler eklenmiştir. Onları yeni sistemin denenmesi için kullanmalısınız.

İyi Forumlar.

4. şuan oyuna bağlanamıyorum

5. o cerrah test serverinde kalıcak. Şu an oynadığın serverindeki hesabına geçmeyecek. İleriki zamanlarda etkinlik geldiğinde kendi hesabında üretebilirsin.

6. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

guzel,yeniden ncp kesimi kasilma haritalara yoneltmis olcak oyuncuyu.kapilardaki coplerdende bu madenleri alabilelim isteriz:)

7. NoMasteRs

NoMasteRs User

Bu yenilik biraz iyi olabilir fakat teknoloji fabrikası bence şuanki haliyle kalmalı.

8. ÖMER.E

ÖMER.E User

Kim ne derse desin bu özellik beklenen Npc uridium miktarının artmasından çok daha iyi destekliyorum çok güzel bişey bu :cool:

pokemonTr6 bunu beğendi.
  9. bence güzel oyuna biraz dağa ilgi artar diyebilirim

10. Güzel görünüyorda bu taşları kolay kazanacak mıyız orası önemli.

11. tabutçu99

tabutçu99 User

Test serveri kapandımı ?

12. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Test serverinde yapmış olduğunuz ekipmanlar,oradaki hesabınızda kalır.

Ana hesabınızdaki Ekipmanlarda bir değişiklik olmaz.

Keyifli Forumlar.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  13. pokemonTr6

pokemonTr6 User

Çok iyi olmuş yeni özellik. Bu malzemelerin kolay çıkmaması da oyuna dengeyi getirmiş yani kimse çıkıp şimdi herkes cerrah sahibi olacak falan demesin. Bu malzemeleri biriktirmek için zaten baya dolaşmak lazım harita harita dolaşacaksın öyle bir günde olacak bişey de değil. Ayrıca bu malzemeleri elde etmek için herkes eski haritalara geri dönecek eski haritalar canlanacak oyuncu sayısının artmasında önemli bir rol oynayacak. Zaten ne zamandır bekliyordum darkorbit te craft sisteminin olması gerekti. Sadece chat tasarımını beğenmedim onun eski haline gelmesi daha iyi olur daha anlaşılır ve sade güzeldi. Ayrıca chat ve craft penceresinin tasarımı arayüzü oyun ekranının tasarımından tamamen farklı ikisi ayrı tasarımlar sanki ayrı zamanlarda yapılmış gibi kalıyor. Bu ikisinin tasarımı oyun ekranınınkinden daha ilerde daha yeni yapılmış gibi. Ya görseller tasarım arayüz falan oyun ekranının tasarımına uygun şekilde değiştirilsin ya da oyun ekranı yeni birleştir tasarımına göre değiştirilsin.

14. madenler sadece alt haritayla sınırlı değil üst harita ve 4 5 tede yaratıklardan çıkıyor..mesela ben x6 haritasında kaçtane kristallon kestiysem hepsinden beyaz olan taştan cıktı ve o taştan cerrah için 60 küsür istiyordu eğer testteki kadar kolay temin edilirseki aslında çokta kolay olmayacak zira biz verilen hazır madenlerle ürettik yinede baya bi emek ister vede haritalara canlılık gelir..en kötü ihtimal zaten tallonu kesecekler bu arada maden toplayıp urisini birirktirirken belli zaman sonrada petini üretebilecek madene sahip olup urisi kendisine kalacak..bence güzel olacak..

15. Tom_Cat

Tom_Cat User

anladığım kadarıyla craft ettiğimiz tasarımlar kalıcı değil,yani 2-3 gün kullanımlık.sonra yeniden eksik parçalar toplanacak.bu parçalar da öyle kolay toplanabilecek cinsten değil.her yaratıktan 1 tane düşme OLASILIĞI var.madem craft sistemi getirdiniz her öğe için yapın.ayrımcılık yapmayın.

16. Aliens

Aliens User

Gayet güzeldi. Hiç hata ile karşılaşmadım. Çok stabil, kullanımı rahat ve oyuncuya zorluk çıkarmayan bir arayüzü var. Maden açıklamalarını da çok beğendiğimi itiraf etmeliyim. :) Ayrıca teknoloji fabrikası hakkındaki düşünülen de çok mantıklı. Bence Bazı özel zamanlarda mesela pazar günü saat 20:00 gibi süre zarfında belirli kapıların (kronos hariç) üretilmesi de olabilir. Bu yenileri de gayet gelişmesine teşvik olacaktır. Full oyuncuların da işine yarayacaktır. Görüşlerim bu yönde.
    O süre tasarımın ömrü değil. Cerrahı üretebileceğin son zamanı gösteriyor. Üretilen nesne kalıcıdır.

17. Sadece bu Perşembe girmedim oyuna ve test açılmış. Afferin size ..
    gördüğüm kadarıyla yeni gelecek özellik bütün emekleri ve ayrıcalıkları parçalayacak nitelikte ve jackpot arena da 1 yıldır gelmedi sanırım artık oyuna bağlanmak için hiçbir şey kalmadı yakında bırakırım darkorbiti

18. ZAHİЯ

ZAHİЯ User

Güzel bir etkinlik ama sürekli oyunda kalmaması lazım yılın 30 günü boyunca bu etkınlık gelırse guzel olur ama sureklı kalırsa kötü olur çünkü peti ben şahsen urıdyumla aldım peti olmayan biri hammade kasıp pet alabılıcek veya cerrah gemısı alabılıcek pet tasarımını ben parayla aldım adam 2 3 yaratık kesıp pet tasarımı dıroıt tasarımı yapıcak yani sınırlı bir süre için oyunda kalırsa daha güzel olur. Teknoloji fabrikasının kaldırılması kötü olur apis ve zeusun cünkü oyuncular kutu actı o kadar suanda apisi veya zeus parçası olan oyuncular var o yönden kötü bir etkinlik olmuş.
    Bu etkinliği kutuları kaldırmak için yapıyorsanız eğer ben dahi çoğu kişi oyunu bırakıcaktır şuanda darkorbite rakip bir sürü pvp server var gider birinde oynarım .

Son düzenlenen: 17 Nisan 2016
  19. bir an önce gelmeli bence :)

20. çok yaratıcı bir konuya değinmişsiniz, istediğimiz bir kapı parçasından 1 adet üretebilsek? oldukça fazla parça istesin hiç mühim değil şu son parçaları rahat rahat yapsak?