Montaj Özelliği Geri Bildirim.

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve OĞUZKHAN tarafından 14 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Quintana

Quintana User

hocam plazmid için devolarium veya sibelenoit kesin diyor kesiyorum kesiyorum 1 saat oldu birşey yok ?

2. adeniza

adeniza User

Bende Pet tasarımlarından Green chimera var, bugün haritada bu tasarımın amber rengini gördüm. Amber rengi tasarımın adını ve nasıl ahip olabileceğimizi bilen var mı arkadaşlar.

Eğer bu kesme işini gruptayken yapıyorsan ilk sıkan görebilir düşen maddeyi.

Sanırım seni tanıyorum ve bu cerrah düşmanlığına bir çare bulamadık

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 May 2016
  3. katılıyorum normal haritada toplanması zaman alıyor ve madenler her yaratıktan da düşmüyor

4. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Forumda kurallar gereği alt alta yazmanız uygun değildir.

Keyifli Forumlar.

5. tanıyor sandığın kişi olmayabilirim tanıyorsan bile o yazdıklarımın gerçek oldugunu değiştirmez

benim yaptığım düşmanlık veya başka bir olay değil sadece surgeon neden bu kadar abartılıyor anlamış değilim sende surgeon yoksa senin için bir anlam ifade edebilir bu etkinlik

ama ya surgeon sahibi olan adamlara ne anlam ifade edecek

etkinliğin anlamı bir oyunda her oyuncuya hitap eden aktivite demek ama bu hiç de etkinliğe benzemiyor
    surgeonu olan adama bir şey ifade etmiyor benim yakındığım yer merkezin yaptığı etkinlikler hiç de savaşla ilgili değil bu bir savaş oyunu olmasına rağmen koyunlaştırıyor sürekli kapıdan kapıya koşturmanı istiyor

eskiden scoremageddon vardı zevkli bir etkinlikti sen birilerini öylesine keserken bir amacın oluyordu 5 defa ölürsen eleniyordun ve oyuncu kesmen gerekiyordu etkinlikteki sıralama için o 2-3 saat bayagı zevkli geçiyordu

şimdi haritada birilerini kesmek için bir bahanen yok ne diye çıkıp elitini bitiresin ki

şimdi ki etkinlikler işte gir kapı yap 2x kapı ödülü falan filan ve bu ödüllerde gene uriyi katlamamışlar x4 de tam katlanmamış neden dersen

x4 için bile sadece gamma hades karlı diğerleri uri zararı zeta kappa gibi kapılar

ama 1 gamma yapabilmen için de 2 alpha 1 beta yapman lazım çünkü gamma o kadar kolay açılan bir kapı değil yani yaklaşık olarak
    bir bir buçuk saatini önce normal 2 alpha ve betayı bitirmek için harcayacaksın ki gammaya girebilesin

toplamda 2-2.30 saatini harcayacaksın fazladan 60k beyaz almak için
    halbuki alpha ve betaya da konulabilirdi 2 kat x4 ödülü

6. romentus

romentus User

cerrah tasarımına sahip benim gibi bir çok kişi pet tasarımı veya pusat için hurda topluyor. Sadece cerrah ile alakalı değil ki etkinlik. Dün tsden biri 1300 hurda yaptı 1 hafta olmadan pet tasarımını aldı. Etkinlik imkansız değil emek istiyor sadece onun dışında gama deyip durmayın dün kristallonları köşeye dizmişken kapıyı patlattım içime oturdu :)

7. pusat dükkandan uriyle alınabılıyo ona hurda kasıcana uri kasar alırlar,pusatın yerine hazerfen olmalıydı sadece parayla satılıyo ulaşılması cerrah gibi zor olanları koymalılar,bu etkınlıklerı hazırlayanlar bilgisayar programları konusunda uzman olabılırler ama asıl uzmanlık konu oyunsa ''hayal gücü uzmanlığı'' oyuncular ne bekler nasıl daha cok bağlarız onları oyuna olmalıdır...

8. adeniza

adeniza User

Siz uyarınca tekrar baktım; forum kurallarında böyle bir madde görmedim. Ayrıca ilk yazım benim bilgi talebimdi, ikincisi bilgi isteyen birine cevaptı, üçüncüsü ise bir yoruma cevaptı. Siz hepsini bir araya toplayınca kendi kendime yazmış gibi oldum.

9. Tom_Cat

Tom_Cat User

bir cerrah almak için 8 k devolarium,28 k saimon imha etmek gerekiyor.bu da nerden bakarsan 150-200 saat oyun zamanı demek.etkinliğin zor olacağını biliyordum ama bu kadar değil.artık etkinlik görevleri yalan oldu.

10. cevaplarınızı alıntı olarak yapıp tek bir mesajda gönderebilirsiniz.Böylece karışıklık olmaz.

11. en azından şu hurdayla plazmit dükkana gelseydi fiyatına göre kendimize bi yol belirlerdik. Ben şimdi 840 hurda yaptım 6 tane diroit tasarımımı alsam yoksa hammaddelerim dükkana gelmesinimi beklesem çok kararsızım.

12. Öyle bir hata yapıp droit tasarımı alma. Çünkü 1 tane veriyor, istediğin kadar hammadden olsun yine de 1.

13. herkese sordum istediğin kadar alabilirsin diyolar hatta bi tane adam almış 6 tane falan yani istediğin kadar alınabiliyo

14. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

malzemen varsa istedigin kadar alirsin,yani birlestirmede 10 diroit yapana kadar da yapman lazim tek tek.

15. Açıklamalarında 1 adetle sınırlı diyordu. Sanırım şikayetlerden dolayı değiştirilmiş olmalı.

16. [​IMG] Evett beklenen an geldi ayın 20sinde dükkandalar!!!

17. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

kardeş Allah Razı olsun fakat payment dükkan mı yoksa uriyle dükkanda mı :) ayrıca uuriyle olcaksada ne akdar uri olcak bulabilirsen çok iyi olur :)

18. anakin5555

anakin5555 User

Patladığımda veya girdiğimde uçuş düzeni değişiyor.

19. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

ya bu taşların satış fiyatı felan hakkında ihç mi bilgi yok yav bu naıs bi ilgisizliktir

20. anakin5555

anakin5555 User

Böle güzel bi etkinliğe kimse cerrah yapamasın diye lag koyuyonuz tmm geçtide hala az var bu ne ya saiye patlamak nasıl bi duygu

Bana cm söledi 100 hurda 10 tlymiş

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 May 2016