Montaj Parçaları Açık Arttırma!!

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ★κøπψα$ρøƦ★ tarafından 2 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Montaj parçaları açık arttırmada olsun mu?

1. Evet

78,6%
  2. Hayır

21,4%
  1. Merhabalar,
    Montaj parçaları açık arttırmaya gelse ve onları credits ile teklif yaparak da alabilsek çok güzel olur.
    Saatlik, günlük veya haftalık açık arttırmalarda olma fikrini düşünmedim. Sadece açık arttırmada olsun istiyorum :)

2. EzzCooL

EzzCooL User

O zaman saimondan scrap düşünce sevinen bizler için ; scrap, aurus , bifenon vs vs bunların bir önemi kalmaz .

3. çok mantıklı

4. ilginç ama destekliyorum

5. InYourFace

InYourFace User

Saçma ekstralarda zaten montajda birleştirmek için kullanılan Prizmatik Yuva(20bin uri),yüksek frekans kablosu(5bin uri),Hibrit işleyici(40bin uri),Mikrotransistörler(40bin uri),nano kondansatör(20bin uri) ve nano çanta(5bin uri) mevcut

Bahsettiğin birleştirmedeki scrap ve sayre markette 5 uri mi olsun yani bazılarını yapmada 330 scrap istiyor onların olması gereksiz 40 bin uriye istediğini zaten alabiliyorsun:cool:

O dediğin olursa 1 Mikrotransistörler için yaklaşık yine 30-35 bin urilik malzeme alman gerek 5 bin uri den sebep gerek görülmez market yeterince karışık zaten bide onlara yer ayırtılmaz olumsuz.

6. Böyle iyi. Çok kolay alınmaması lazım diye düşünüyorum.

7. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim. Konunuzu Index bölümüne ekledim, dilerlerse diğer oyuncular da bu konu üzerinden fikirlerini beyan edebilirler.

İyi forumlar.

8. Aliens

Aliens User

Yalnız iki temel montaj parçası var. Bir HAMMADDE olan Scrap-Plazmid-Mucosum-Prismatium-Aurus var; birde Hardware denen Nano Çanta-Yüksek Frekans Kablosu-Nano Kondansatör-Prizmatik Yuva-Mikro Transistör-Hibrit İşleyici var. Hangi serinin montajda olması gerektiğini düşünüyorsunuz? İlk dediğimi kastediyorsanız pekte anlamı yok. İstenen miktarlar çok fazla ve bir adet için gidebilecek krediye bile değmeyecektir.

9. Bir miktar değil de şu an x2, x3 açık artırmada ve 1000 adet veriliyor onun gibi belirli bir miktar olabilir. Ama yine de desteklemiyorum.

10. Arkadaşlar mesela bi Cyborg, Mimesis, Hammerclaw almaya kalkıştığımızda zor olan kısım oil zaten. Bir de neden o parçalara para harcayalım ki. Güçlü olup uridiumunu harcayacak yeri olmayanlar zaten alır ama bu gemileri yeni almak isteyen orta dereceli adamlar nasıl alacak? Sandık desen 40 bin uridiumluk parçalar düşmüyor. Satın alalım desek milyonlarca uridium. Bence ticarete gelmeli. Günlük bile olsa gelmeli.
    Ona kalırsa ekstralar da açık arttırmada olmasın. Aralarında ucuz olanı da var. Benim bunu isteme sebebim o 3 gemiye gereken 450 oil zor toplanırken bir de parçalara o kadar uğraşmamamız.

11. InYourFace

InYourFace User

Saçma işte kardeşim fikrimi sundum sen bana ekstralarda olmasın diyon bahsettiğin durum senin 1 yoldan gitmektense 3 yoldan gideyim diyorsun sana diyorum ki zaten birleştirmede kullanılan parçalar markette mevcut neyini tartışmaya açıyorsun scrap toplamak istemiyorsan gidip direk birleştirmede kullanıcağın

Prizmatik Yuva(20bin uri),yüksek frekans kablosu(5bin uri),Hibrit işleyici(40bin uri),Mikrotransistörler(40bin uri),nano kondansatör(20bin uri) ve nano çanta(5bin uri) dan

alıcaksın sen diyosunki scrap satılsın ben birleştireyim ama bunları yine elde edeyim yolu neden uzatıyosun zaten mevcut bilmem anlatabildim mi ? Scrap muscom felan satılsa 40 bin olan mikrotransistörler uzun yoldan gideceğin için belkide sürümden kazanmak için daha pahalıya gelcek tekli kamuflaj ile 50 li arasındaki fark gibi tek tek alırsan 50 tanesi 17,500 uri direk 50 alırsan 15,750uri az biraz ticaret biliyorsan bir ürünü paket satarsan ucuz tek tek satarsan paket fiyatından pahalıya gelir sen istiyosun ki yine zarar edelim anlamsızca bide açıkladıkça itiraz ediyon fikirlerimizide beğenmiyosun .

12. O 3 gemiden alabilmek için oilden sonra milyonlarca uridium harcamak lazım. Ben onun daha kolay ve uridium masrafından kaçınılması için bir fikir beyan ettim.

13. InYourFace

InYourFace User

İşte diyorum ya ticaret mantığıyla uridium masarafından kaçınılmaz aksi halde söylediğiniz gibi olursa bu miktar yukarılara çıkar diyorum bende,anlaşamadığımız nokta o elbette ki herkesin fikri önemli göz ardı edilemez burda ama hatalısınız onu söylemek istiyorum beni yanlış anlıyorsunuz sanırım.Söylediğiniz durum kar değil zarar getirir ekstradan markette de kalabalık yapar.

14. Mantıklı güncel destekliyorum

15. Bu duruma sıcak bakıyorum. Neticede yeni başlayan oyuncular için yararlı olacaktır. Sonuçta yeni oyuncular sürekli kasılamayabiliyor belli bir seviyeden sonra korumalarıda kalkıyor zaten.

16. oben

oben User

yani burada maksat yeni başlayanları düşünmekse eğer onlar krediyide bulup ticarete basmakta güçlük çekeceklerdir madem maksat gemilerin birleştirilmesini kolaylaştırmak ozaman meseleyi kökten halledelim direk gemileri ticarete koyalım bitsin bu çile ama dediğim gibi gemiyide direk ticarete koysan yeni başlayanların işini kolaylaştırmayacaktır.

Sayfayı Paylaş