Öneri Montaj Parçaları(Scrap, Mucosum, Plazmid vb.) Oranlarında Değişiklik

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ tarafından 12 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Oranlar Uygun mu?

1. Evet

oy sayısı 53
    43,8%
  2. Oranlar değişmeli

oy sayısı 55
    45,5%
  3. Hayır

oy sayısı 13
    10,7%
  1. Merhaba arkadaşlar :) Bildiğiniz üzere Montaj sistemi geldi, Uri ile aldığımız eşyaları parçalarla birleştirerek alabiliyoruz :) Ama yaratıklardan düşen parça oranı oldukça düşük, bunun düzenlenmesi gerek.

• Mucosum bolca çıkıyor bunda düzenlemeye gerek yok bence. (Sibelonit)
    • Scrap çıkma oranı arttırılmalı. En fazla Uber mordondan çıkıyor.
    • Plazmid oldukça az çıkıyor. Bu oran dahada arttırılmalı.
    • Prismatium çıkma oranı az birşey arttırılabilir.
    • Aurus bolca çıkıyor bunda düzenlemeye gerek yok bence. (Korsan NPC'leri)

Son düzenlenen: 18 Ocak 2019
  2. anakin5555

anakin5555 User

+1 iyi yaa :) kesinlikle +1

3. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

sen iste + 1 diyelim :D

4. konuyu görmemişim buna benze açtım konu bende az önce :D iyi oldu gördüğüm bunu sinirden çatladım ben ya bıraktım etkinliği cıkmıyor 240 saimondan 3 scrap cıktı bıraktım .. ve direk +1dedim görür görmez kesinlikle gelmeli hemen hemde

5. Olumlu oy kullandım ama herzamanki sözü söyleyeyim Darkorbit oyuncusunu düşünmez. Bunu biliyorum ama tabiki de destek olacağım +1

6. Biraz fazla olmuş oranlar. %33 veya %50 azaltmak çok daha iyi gelecektir diye düşünüyorum :)

7. Neleri düşürmem gerektiğin söylersen hemen hallederim :), pek vaktim olmuyor.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  8. +1 dedim gitti valla :) hergün saimon görevini yapıyom 10 boss 80 normal kesiyom 2 tane hurda anca düşüyo. artması lazım ama darkorbit montaj için gerekli parçaları urı ile satışa çıkarıyoya bu şekilde oran artırmaz.

9. WolfWar

WolfWar User

Bu oranlar şuankinden yüksekse kesinlikle +1

10. Konu güncel :)

anakin5555 bunu beğendi.
  11. Kesinlikle Oranlar Artmalı +1
    Şimdiye Kadar 93 Devolarium , 65 Sibelon , 10 Boss Devolarium , 8 Boss Sibelon Kesmişim Emin Olun Görevler Harici 10 Plazmid Belki Toplamışımdır.

Bu Konuya Destek Gelmesini İstiyorum ve Yeni Bir Fikir Düşündüm. Oranlar Olacağına Belli Bir Hasar Sonra Kesin Verse. Örneğin Prismatium Veren Yaratıklara (talin talon bos talin vs.) Toplam 1 M Hasar (2 ,5 Talona verilen hasarı) Verince Düşme Olmasın Direk Gemiye Aktarsın Prismatium u. Plazmid Veren Yaratıklara ( devo sibo bos sibo vs.) 750 bin Hasar Verince (3,5 Devolariuma verilen hasar) Gemiye Aktarma Gibi. Sayılar Değişebilir.

12. Konu güncel

anakin5555 bunu beğendi.
  13. anakin5555

anakin5555 User

güncel :)

14. oyuncularda genelde scrap eksikliği oluyor en çok onun güncellemeye ihtiyacı var ,şuanki oranları ;
    saimon %2 , mordon %2 , boss saimon %8 , boss mordon %10 , uber saimon %16 , uber mordon %40 ihtimalle scrap düşürüyor .
    pek iç açıcı değil yani

15. Quenn

Quenn User

+1

16. ateistkeci

ateistkeci User

Güncel

50 Devolarium 50 Sibelon kestim geçen gün denemek için ve 1 tane bile Plazmid çıkmadı :/

17. Boss kesersen daha iyi sonuç alırsın. :(

18. ateistkeci

ateistkeci User

Deneme yapıyordum her npc'den 50'şer tane keserek :p

Sayfayı Paylaş