Morgus Petterson'ın Konuşması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -gє¢єηιη-öƒкєѕι- tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Morgus Petterson'ın Konuşması
    Sık sık dile getirmesem de, MMO'nun bir parçası olmakla gurur duyuyorum!

Sıkı çalışıyor, iyi kazanıyor, boşta kalan vakitlerimi zevkle değerlendiriyorum. Üstelik meslektaşlarım da beni destekliyor. İnsanları kılık kıyafetiyle yargılayan EIC züppelerinin yanında yerim yok. Uzaylılar üzerinde yaptıkları iğrenç deneylerle kendi gezegenlerinde izole steril yurtlarda yaşayan VRU'ya katılıp çocuklarımı havasız büyütmek de hiç cazip değil.

Tüm evrene daha iyi bir yol olduğunu göstermemize yardım et: MMO'nun yolu!

Kazandığımız tüm Nüfuzu ölçmeye başladık; bu, sivillerin güvenini kazanmamıza, asker bulmamıza ve başkalarını bize katılmaya ikna etmemize yarayacak.

Korsanlar, kanun kaçakları, madenciler, bağımsız koloniciler ve tüm maceraperestler doğal müttefiklerimiz ve nüfuzumuz kendilerine ulaştığında bize katılacaklar.

Belki bir gün, Willem Cuper'ın tüm Marslıları birleştirdiği gibi biz de tüm insanlığı birleştirebiliriz!

BURDA EİCE ZENGİN ZÜPPESİ BİR HAKARETTİR VE AŞŞALAYICI BIR CUMLEDİR VE BEN BUNU CHATE SÖYLEDİM BAN YEDİM NERDEEE ADALET

2. C£O

C£O User

bencede o yazinin biran önce düzelmesi lazım veya biz aynı kelimeyi kullanirasak ban yemeyelim madem hakaret olarak görülmüyor :). suppont a msg at banını acarlar büyük iktimalle..

3. Merhaba ;

Konunuz ilgili yerlere iletilecektir. Chat ban şikayetleri için Support'a başvurunuz.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

•Ξ•B•Я•A•Я• ve ROSE. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.