msn adresım engellendı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ▓▓тя_∂αяк_тя▓▓ tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. msn mı engelledıler nasıl carımı baska msn ye aktaracagım yardımcı olurmusunuz ?

2. Merhaba ,

Msn mi engellediler derken ne şekilde bir engelden bahsediyorsunuz ? Eğer adres yada şifre yanlışlığı yaparak peş peşe hatalı giriş yaparsanız geçici bir süre bloke olur fakat daha sonra açılır. Eğer tamamen kapanmışsa ve ulaşamıyorsanız mail adresinizin bulunduğu sağlayacının destek ekibine başvurunuz.

İyi forumlar.

3. kardesm acılmıyor msn adresım kac ayıdır 2 sene oldu gerı almak ıcın kıme bas vuracagım

4. Merhaba ,

Mail adresiniz hangi sağlayıcıya ait ise oranın destek birimi ile irtibata geçip hesabın gerçek sahibi olduğunuzu kanıtlarsanız geri alabilirsiniz.

İyi forumlar.

5. nasıl yapacagım pekı ?

6. Merhaba ,

Hotmail ise google'da " hotmail ücretsiz destek hattı " diye yazıp arayınız.

İyi forumlar.

7. kardesım msn mı vereyım ayarla ben yapamam bunu bulamıyorum Guvene bılırmıyım

8. ya güvenilmesine güvenirsin zatende o iş uzun arkadaş herkes öyle yapamaz yani

9. kardesım yapacak 1 arkadas da yoq kı poff oyunuu brakcam

10. iyi ver ben bi uğraşam ama ümitlen me yapamaya bilirim

11. Merhaba ,

Forum üzerinden bizlerin yapabileceği birşey yoktur. Ayrıca support bu şekilde işlem yapmıyor. Fakat eğer isterseniz support ile iletişime geçip durumu anlatın. Sizi bilgi verirler.

İyi forumlar.

12. yeni formunuz hayırlı olsun :);)

13. KARANLIK

KARANLIK User

Smodum gerekli cevabı vermiş forumdan size bu kadar yardımcı olabiliriz.En yetkili merci supporttur.İyi forumlar dilerim.

**VATAN** bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.