MSN değiştirme.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ProteamAlp tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ProteamAlp

ProteamAlp User

Arkadaşlar öncelikle ben gb1 oyuncusuyum .2009 senesinde arkadaşımla ortak hesap açmıştık,arkadaşım sonra hesabı bırakınca hesap bana kaldı ama msn adresim arkaşımda kaldı,arkadaşıma birkaç ay evvel msn adresinin şifresini sordum ,oda bilmediğini söyledi,geçen ay tayinleri çıkıp gittiler, bir daha da görüşemedik.Msn onda kaldı ama galiba şifresini gerçekten bilmiyor,hiçbir türlü ulaşamıyor hesabımın şifresini giderken çoğu kişiye söylemiş sürekli hesabıma girip saçmasapan credimi urimi gglerimi harcıyorlar bu iş sinirimi bozmaya başladı lütfen yardım ederseniz sevinirim,nereye başvurucaksam başvuruyum artık yani çok ama çok sinir oldum urilerimin gitmesin yani ben kasıyorum adam geliyor saçmasalak bi şekilde harciyor yani bıktım artık,lütfen bi yolunu bulun..
    Saygılarımla

İyi forumlar...

2. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

msn şifresini bilmeniz gerekli arkadaşlarınız gemıye gırebılıyorsa şifreyıde bılıyordur
    msn konusunda birde supoorta bildiriniz onlar size 48 saat içerisinde net bi cevap vereceklerdir burdan yapabileceğimiz bişi yok

keyifli forumlar

3. mrt58mert

mrt58mert User

Sayın CM Support Nerede CHAT Şikayetim Varda :( :(

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Ana sayfada sağ üst köşede bulanan soru işaretine basarak suporta ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.