Öneri Mucosum-Hurda-Plasmide-Prismatium Bölgesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _ahsoka_16 tarafından 31 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Mucosum, Hurda vb bölgeleri olsun mu?

1. Evet

2. Hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _ahsoka_16

_ahsoka_16 User

Benim önerim şöyle ki; PVP ve her şirketin x1 ile x2 haritaları hariç diğer tüm haritaların radyasyon ışınlı bölgesinde hurda, mucosum, plasmide, prismatium bölgesi olmalı. Tabi radyasyon seviyesine göre bölgeler ayrılacak. Örneğin (gemim goliath) ilk önce 3k hasar veren bölge geliyor. Bu bölgede mucosum bölgesi oluyor ve toplayabildiğimiz kadar mucosum topluyoruz.[​IMG]
    2. bölge ise hurda bölgesi. 3k hasar veren bölgede biraz daha ilerleyince karşımıza hurda bölgesi çıkıyor.[​IMG]
    3. bölgemiz plasmide bölgesi. Yaklaşık 9k hasar görmeye başlayınca bu bölgeye rastlıyoruz.[​IMG]
    Ve sonuncu bölgemiz prismatium bölgesi. 15k hasar görmeye başlayınca karşımıza çıkıyor.[​IMG]
    Bence hurda vb toplamak zor olduğu için bunların bölgeleri olsa çok iyi olurdu. Bu arada kısa bir not, petler ve 8 level aşağı gemiler bu hammaddeleri toplayamamakta. Konumu beğenir ve desteklerseniz sevinirim.

Son düzenlenen: 31 Temmuz 2016
    GREED, ÈrroR_™ ve _________TÜRK bunu beğendi.
  2. olabilir npc lerden gerçekten çok az çıkıyor +1

anakin5555 ve _ahsoka_16 bunu beğendi.
  3. Hem çok az çıkıyor hem de birleştirme de çok fazla madde harcıyor.Bir yerlerden toplanabilicek şekilde çıkmalı ama o kadar da fazla olmasın.

_ahsoka_16 ve _________TÜRK bunu beğendi.
  4. Aliens

Aliens User

Çok fazla koymuşsun. Bu yolla bırleştırdekı herşey çok aşırı kolay uretılır. Nadir ve dağınık olursa olumlu bakabılırım. Bu şeklıyle aşırı kolay olur.

_ahsoka_16 bunu beğendi.
  5. -solo2008-

-solo2008- User

Konu onaylansında darkorbit nadirliği arttırır zaten, radyasyonda bile zor bulunacak hale getirirler onu :D

_ahsoka_16 bunu beğendi.
  6. Aliens

Aliens User

Öylede olmalı. Sonuçta bu şekilde herşey bedava oluyor. Hatta bunu makro ıle toplarlar. Bu hammaddeleri radyasyonda pet toplayamasın. Yoksa hayır oyu vereceğim.

-solo2008- ve _ahsoka_16 bunu beğendi.
  7. _ahsoka_16

_ahsoka_16 User

Teşekkür ederim kardeşim :)

Yorum için teşekkürler desteklediğiniz için sağolun :)

Haklısın eğer bu konu değerlendirmeye alınırsa dediğin gibi olur muhtemelen :)teşekkürler desteklediğiniz için

:DTeşekkürler kardeşim aynen haklısın

Aynen ha onu da ekleyeyim :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Temmuz 2016
  8. Aliens

Aliens User

Şimdi oldu. Yoksa hayıra basacaktım.
    Ve ana us harıtalarında olmasın. Yoksa duşman kesenez, herkes gıder orada gönül rahatlığı ile toplar.

9. _ahsoka_16

_ahsoka_16 User

Hacı zaten radyasyonlu bölge toplama sınırlı tam tersine düşman için fırsatımız olur gelmiş 400k girer radyasyona 10 k canla geliyo keseriz biz de :)

10. Aliens

Aliens User

Lütfen x1-x2 harıtalarından kaldırın ve ya 8 level uzerı olanlar toplayamasın. Şahsen ıç savaşı çok olan gırer akşama kadar toplar. Sence bu ne kadar sağlıklı?

_ahsoka_16 bunu beğendi.
  11. _ahsoka_16

_ahsoka_16 User

Tamam ekledim kardeşim haklısın x1 i cerrahlar basar keserler bizi akşama kadar :)

12. Aliens

Aliens User

Şimdi kusursuz oldu.

_ahsoka_16 bunu beğendi.
  13. DraydiBoy

DraydiBoy User

en iyi dostumuz pet bunlardan toplayabilir cok rahat bir şekilde radar CPU ları ile cok fazla hasar almadan cok fazla kar elde edilebilir buna bir çare bulmalısın oyum genede olumlu.

14. Fikir iyi güzel ama çok toplanır ve açıkcası izdiham yaşanır oralarda. Temizinden surgeon zamanında olduğu gibi çıksın yeterdi. Ben çok bunaldım açıkcası önceden kalanlarla lava spectrum aldım ilk gün sonrası yok. Günlerdir centaur almak için uğraşıyorum. Etkinlikle uğraşan ekip resmen yaratıktan çıkmıyor bunu nasıl kapatabiliriz diye düşünüp sandıklara yerleştirmişler. :(

15. Ya da sadece 4-4 veya 5-3 te sisin üst kısmında labirent gibi hiç bir işe yaramayan yerde çıkmalı dağınık ve nadir olarak.
    eskiden yanlış hatırlamıyorsam pwp lerde prometid ve duranium vardı çok az miktarda.. onun gibi az miktarda olabilir mesela

16. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Konunuza flodlu mesaj yazmayınız mesajlarınız birleştirilmiştir

Forum Kuralları

Konu başlığını büyük yazmışsınız gerekli düzenlemeyi yapınız aksi halde kuralar gereği konunuz kilitlenecektir.

Bilmiyorsanız Yardım talebinde bulununuz.

iyi forumlar

ÈrroR_™ ve _ahsoka_16 bunu beğendi.
  17. Aliens

Aliens User

Iyı okursan konuya o önerileri söyledim ve eklendi. Pet toplayamaz dıye bir cümle var orada.

18. DraydiBoy

DraydiBoy User

görmemişim :) zaten oyum olumlu :)

19. _ahsoka_16

_ahsoka_16 User

halledilmiştir emriniz başım üstüne :)

20. _ahsoka_16

_ahsoka_16 User

Teşekkürler arkadaşlar konu günceldir oylarımız artsın ki konu değerlendirilsin :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.