Müzik Köşesi

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Keşke başka oyunun adını dile getirmek yasak olmasaydı da başka sevdiğim oyunun şarkılarını paylaşmak yasak olmasaydı :(

2. Artık Kickboks/Wushu antrenmanlarına başladım. Bir kaç aya kalmaz hepinizi döverim felan :D

Bu duruma uygun olaraktan :) ;

3. Bu dünya prenses, ve bense çirkin kurbağa...

4. kaansakal

kaansakal User

5. Darion26

Darion26 User

Oysa tek dilekti mutluluk ...

6.  
  7. _DODGE_

_DODGE_ User

Bunu kim unutur ? Huzur veriyor. :)

TeomaN - İstanbulda Sonbahar

(Mevsiminde attım parçayı :) )

8. Kendi yapımım ... umarım beğenirsiniz :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Eylül 2015
  9. hakguguk

hakguguk User

rammstein :feuer frei
    ACDC : THUNDERSTRUCK
    ATB :9PM
    ROBBİE WİLLİAMS :GO iN CRAZY
    DROWNİNG POOL :TEAR AWAY
    daha yazarım ama şindilik bu kadar

10. Darion26

Darion26 User

baskın için kullandığım en iyi müzik :) 14 kişi kesmiştim vega ile :D

-----------------------------------------------------------------------
    buda yedek :)

11. Başka oyunun şarkılarını paylaşmak yasak mı? Yasak değilse hemen gönderiyorum :)

12. Merhaba ,

Bir çok kişi bu tür müzikleri biliyordur. Diyelim ki bir süre anlaşılmadı anlaşıldığı zaman sıkıntı yaşayabilirsiniz. :)

İyi forumlar.

13. Ama bu bildiğimiz şarkı değil :) Şarkılar gerçekten ama gerçekten müthiş bişey :) Bu arada oyun ps3 platformunda :D

14. Merhaba ,

Burası resmi Darkorbit forumu olduğu için başka oyunlar ile ilgili şeyler genel olarak yasak. :)

İyi forumlar.

15. Ama şarkı güzelse gerisini boşver mantığı adminim :D

16. Yapabileceğimiz bir şey yok. Artık siz dinlersiniz. :D :)

17. Ama çatlarım yaa :D

Neyse siz dediğiniz için odur :) Ama şarkılar da baskın falan değil, dinleseniz bebekçe dersiniz ama öyle değil :)

18. has11

has11 User

benim sorum var da yardımcı olur musunuz ? Yetenek ağacını sıfırladığımız da ,kullanılan günlük dosyalar geri geliyor mu ? yoksa günlük dosyalar da mı sıfırlanıyor ?

19. -Keskin-

-Keskin- User

Kendi sorularımız için lütfen farklı konular altına soru yazmayalım hoş bir davranış değildir.Sorunuza da gelirsek yeteneğ ağacını sıfırladığınızda argeleriniz yani günlük dosyalarınız size geri verilir.Tekrardan kullanabilirsiniz.

20. Uzun zamandır J-POP paylaşmadım sanırım :)