Müzik Köşesi

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Sacrifice

Sacrifice User

2. Akşam akşam hiç kendimi üzcek havamda değilim.

NOt:Müzik muhteşem biliyordum zaten :D

3. Sacrifice

Sacrifice User

Biraz duygusallaştırıyor müzik ister istemez:D

4.  
    Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Şubat 2016
  5.  
  6. Bu da çok güzel şarkı, mutlaka duymuşsunuzdur :)

7. Sakin - Kor Bir Ay

8. .Uzayx.'e gelsin gelsin

Bir günde 50'den fazla dinlediğim, grup adı yüzünden önyargıyla yaklaşılan müzik ; The Day That Never Comes.

Prophecy bunu beğendi.

9. Ben sen yokken heryerde , ya da hiç bir yerdeyim...Merak edersen eğer ; nerdeyim , kiminleyim.. Şimdilik araftayım , firardayım , hastayım... Hatta kim bilir kaç bahar sonra iyileşir yürek ?

10. Efsane gruptur , müzikleri bir çok animede kullanılmıştır :)

11. İlk müziği dinleyince Death Note OP gözümde canlandı.

12. Death Note değil de .... daha çok D.Gray Man :)

13. İlk defa duydum.

Şu ana kadar derece sırasına göre Death Note , Tokyo Ghoul , Charlotte , Ergo Proxy , Guilty Crown ve senin önerin olan ama adını unuttuğum ( :D ) animeleri izledim.

TG 3. Sezon başlayınca izleyeceğim. Bunların haricinde dikkatimi çeken bir şey olmazsa izlemem :) GITS izlemedim :/

Daha çok yabancı dizi izliyorum.

14. D.Gray Man da güzel hatta efsanevi bir animedir. Bence başlamalısın :) Tokyo Ghoul ve Death Note ile benzer kategorilerde olduğu için ilgini çekebileceğini umuyorum :)

GITS izlemedim de ne demek :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

-----------------------------

Batman v Superman filmi hayırlı olsun :)

15. Kısa , DN'nin boşluğunu kaldıracak bir şey arıyorum. Var mı sende öy bişeyler :D ?

Ben Civil War'ı bekliyorum. Spiderman (Dabbe demek daha doğru olur , kostüm fiyasko..) ve bir çok kahraman bulunuyor.

16. Kısa mı ?

Death Note'da yaklaşık 50 bölüm bulunurken D.Gray Man de 100 civarı bölüm bulunmakta ^^ 4 sezondur kendileri.

17. Aliens

Aliens User

Buda bir başka AŞIK OLDUĞUM parça. Bu şarkıcı dünyanın gelmiş geçmiş en ünlü ve en kuvvetli Mezzosoprano'su Aretha Franklin'dir.

DARKLORD bunu beğendi.
  18. Kanadım kırıldı bak yağmurumm ol yağ yüzüme.... Tükendimm çokk yaraları açan.... Dağılmıyor içimdeki duman.. Sen istersen yanalım o zaman. Gel artık, yok yüreğe dokunan... popçu geldi kaçın :D

19. Jazz her haliyle güzeldir ;)