Müzik Köşesi

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve KARANLIK tarafından 19 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Beat bile bağımlılık yapıyor :cool:

2. Captivity

Captivity User

Violin dubstep :D

3. Erdem bu şarkı sana gelsin :)

BlackGhost™ bunu beğendi.
  4. Prophecy

Prophecy User

Upon This Dawning-A New Beginning​

ΔƤΘCΘLIƤЅ bunu beğendi.
  5. SpookS

SpookS User

Buda benden sizlere gelsin.;)

6. Klan İstasyonu basmak için ideal bir şarkı :D

Başka bir oyuna ait aslında bu da söylemiyim şimdi :p DODGE bilir o oyunu :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Temmuz 2015
  7. Merhaba ,

Söylemeye gerek yok zaten adından da anlaşılıyor. Ayrıca avatar ve imza kısmındaki resimde başka oyunları çağrıştırıyor. :) Şimdi burada onu yada onları yazmam uygun olmaz. En kısa zamanda uygun olarak değiştirseniz seviniriz. :)

İyi forumlar.

8. Loonie'ye tatil lazım :D

9. Merhaba ,

Yine uyarıp düzeltmeye çalışıyorum fakat bu arada ramazan'da az kaldı bitmek üzere. :D :)

İyi forumlar.

10. Aynen :D Tatile gidemedim bir türlü bir yerlere hıncımı buradan çıkartmayı planlıyorum :D

Avatarımı imza logom , imzamı da Sailor Moon temalı yaptım. Gerçi imzanın yine uyarı alacağını hissediyorum amaa ...

Ben yeni imza için çalışmalara başlıyım :p

--------------------------------------------------

jedi_sith21 bu şarkı sana gelsin ^^

11. baby brown oriantal posion

12. Merhaba ,

Burayı görmeden önce imza dükkanınıza yazmıştım. Yapacak bir şey yok maalesef. :D

İyi forumlar.

13. fdolgun00

fdolgun00 User

firebal-pitbull

14. Merhaba,

Stromae nin en sevdiğim 2 şarkısı :) İlk Şarkıda dilerseniz ing. altyazı açabilirsiniz:)

Küçükken aklımda kalan ve geçen sene karşıma çıkan şarkı nedense kimse sevmediği halde benim çok sevdiğim ve klibinin saçmalığı ile gönlümü fethetmiş şarkı :)

Yanında da yapımcısı Türk olduğu için gurur kaynağımız olarak gördüğüm şarkı :D

İyi Forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Temmuz 2015
  15. Böylece Gamma Ray'in İlluminati düşmanı olduğunu öğrenmiş olduk :/

16. Blade II <3

The Roots ft. BT - Tao of the Machine

17. Biraz da animeden..

18. Sen Tokyo Ghoul izliyor musun !?!?!?! o_O sen böyle daha çok grotesk bir de gizemli animeleri izliyorsun galiba :/

----------------------------------------------------------

Bu şarkıyı kim dinlemedi ki :D dansını da iyi yapabiliyorum bu arada bilginiz olsun :p

19. Evet , 1 günde bitirip çok etkilenmeme rağmen heyecanlı bir sonla bittiğini söyleyemem. :)

2. Sezonun 3. Bölümünden itibaten hikayeyi ben yazsam daha güzel olurdu :p :D

20. bunlarda bizden umarım begenirsiniz :)