Öneri Müzik Önerme?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ΚΛFΚΛS-ΚΛЯTΛŁI[TüЯK] tarafından 16 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Darkorbit oynarken tavsiye edebileceğiniz müzikleri paylaşırsanız çok memnun olurum.Şimdiden Teşekkürler.
    Edit: Hayatımda gördüğüm en rezalet oyun müziğine sahip darkorbit belki konusundan dolayıdır ama gerçekten çok sıkıcı ayrıca müziği açtığım zaman sanki bilgisayara virüs yüklemiş gibi PC kasıp duruyor anlamış değilim bu sistemi?

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konunuzu uygun bölüme taşıdım. Üyelerimizin cevaplarını merakla bekliyorum:)

İyi forumlar.

3. SIRF İŞ OLSUN DİYE YAPTIĞINIZ ŞEYE BAKIN TAMAM ANLADIK YETKİNİZ VAR BURDA KİM GÖRÜR BU MESAJI YA NE GEREĞİ VARDI BEN BİRİLERİ MESAJ YAZINCA SİLERDİM KONUYU ??

4. HASAFET.

HASAFET. Guest

Selamlar,

Lütfen caps lock açık bir şekilde tamamen büyük harf yazmayalım kurallara dikkat edelim.

Her konunun belli bir yeri vardır biz o konuyu oradan alıp yerini değişmezsek üstlerimiz bu konunun yeri burası değil neden burada derler işimizi yapıyoruz.

Cevap gelir elbet.

Hatta bir cevap benden Bunu dinleyebilirsiniz tavsiye olarak :)

Keyifli Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Kasım 2018

5. Ben bu taraftan böyleyim :D

Müziği bilgisayara indirmenizi veyahut (Spotify Deezer gibi uygulamaları kullanmanızı öneririm. )

Çünkü youtube gibi bir sitede açınca hem kalite detayı hem de performans düşüyor .
    Bunun önüne geçmek için ise oyun oynadığınız sayfa açık kalmalı arka sayfa giriş aldığınız sayfaları kapamanızı tavsiye ederim.