Kutlama Muhteşem Bir Kapı Terör Girdabı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ƜΛЛŤƐÐΛЛƓƐŁ tarafından 11 Mart 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Terör Girdabı Nasıl Sizce ?

Anketin kapanma tarihi 12 Mart 2018.
  1. Görselliği ve Ödülleri Gayet Tatmin Edici.

59,4%
  2. Hoşuma Gitmedi

40,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Daha önce yazacaktım ama şimdiye nasip oldu. Şahsi duygularım ve düşüncelerimden. Evet kapı eliti olmayan orta derece ve düşük gemiler için çok zor ama ilerleyen seviyelerde zor ilk başlarda basit gidiyor ve en azından bazı cephaneleri bedavaya topluyorsunuz.

Bunu belirteyim dedim ilk önce. Sevincim şuradan geliyor. Ben bu oyuna aşığım bunu burada net söylüyorum eleştirilerim var mı ? EVET. Ama hepsi daha iyi bir DARK ORBİT için. Neden bu oyuna aşığım ? Böyle güzel arka planlarına sahip bir oyun var mı ? Uzay aşığı olan bir insan olarak arka planlarına hasta olduğum dan seviyorum. Terör kapısı da muhteşem hele o far gibi sadece önünü aydınlatıyor ya muhteşem. Uber sibelonlara bir kez patladım oyunu alta alırken :D Ama bu gün bitireceğim kapıyı.

Umarım ileride başka şirketlerde çıkar. Haritaların sayısı artar. Ana yerlerin düzeltilmesi gerek bence. Mesela klan üsleri olsun. İstasyon gibi ama ana yerlerde kurulabilsin. Bu geliştirme konusundan inanılmaz detaylı ve bol içerikleri bir yazım olacak öyle dursun bu güzel forumu muzda.

Son düzenlenen: 11 Mart 2018
  2. Bu kapı dediğiniz gibi kayıpları-kazançları olan oyun etkinliği.Beğendinmi diye soracak olursanız daha öncekilere nazaran daha yapılabilir olması yönünden evet ,bitiş ödülü olarak hayır derim.Herkes kendi penceresinden oyunu kritik eder.Ben her gün yapıyorum,biraz ekonomik olsun biraz kazançlı olsun diye zamanı uzatıyorum.Herkes gibi ubersibelonlardan şikayetçiyim,hem adet hemde vuruş gücü olarak zorluyor.Bir öncekindede uberkristalonlar vardıve son bölümde tüm npcler aynı anda geliyordu.Bu durumda ben sibelonları tercih ederim,zira kristalonların menzili sibelonlardan daha uzun.Bana göre bilhassa gelişmekteki oyuncular için bulunmaz fırsat,illaki kapıyı bitirin diyemem gittiğiniz yere kadar.Patlasanızda hem 5 hakkınız var hemde droidler hasar almıyor.Herkese kolay gelsin.

3. Ödül olarak ben de yetersiz olduğunu düşünüyordum ama arkadaşlara çıkan x4 ve rsb leri duyunca belki bu kez olur diyerek tekrar giriyorum ve sanırım etkinlik sonuna kadar devam edeceğim. Evet UberSibelonlar maalesef çok sayıda geliyor ve bu durum, alt ve orta seviyedeki oyuncular için kapıyı bitirmeyi imkansız hale getiriyor. Şu ana kadar aşağı yukarı 80k x4 ve 110k x3 alabildim elit olarak ve bunlardan çok daha fazlasını kullandım kapıda. Yine de tüm verdiklerini düşünürsek yeterli. Tek sıkıntı eliti olan üst seviyelere hitap eden bir kapı olması.

4. Mcqeen

Mcqeen User

200bin beyazım gitti. Aldığın beyazlar uberlere yetmiyor bile. Açıkcası ben beğenmedim çok zorlama bir kapı.

5. darkorbit 365 gün yapsa 365 günde gireceğim kapıdır. muhteşem bir etkinliktir. tek şikayetçi olduğum tarafı uber sibelonların 2 defa gelmesidir :) lakin gülü seven dikenine katlanır bu yüzden "no problem".

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  6. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Bildiriniz için teşekkür ediyorum. Oyunu daha güzel hale getirmek için sizlerin görüşleri ve fikirleri en önemli şey. Burada bildirdiğiniz her şikayet veya tebrik üslerimize bildiriliyor. Umarım ileride daha sorunsuz bir oyunla devam ederiz. :)

İyi Forumlar.

*DELİBEDRİ* bunu beğendi.
  7. Vah başıma gelenler... Ben 10 kez yapardım şimdiye kadar. En sonları bu güne bıraktım, bilmiyordum ki bitirince tekrar atlandığını :D Ödülleri gayet güzeldi 34 bin x4 aldım daha da var ama hatırlamıyorum.

8. Ben çok teşekkür ederim gece 12 ye kadar terör deyim artık :D Benim hatam ben tahmin etmiştim bitirince tekrar atlandığını unuttum. Hep şu var ya insanın kafasında aman kapı duruyor zaten yerinde yaparım. Hep son güne :D

9. KuzuRyuSen

KuzuRyuSen User

Kapı güzel kapı, full olsaydım da bitirseydim seri şekilde

10. şahsen benim için süper bi etkinlik.yazdıklarınıza ne diyeceğimi şaşırdım.çünkü sadece 1 kutudan 68k üstü ucb ve 95k üstü rb-214 alıyosam sizce benim bu kapıyı beğenmemem mümkün mü?harcadığım x4 toplu gelen uber sibelon ve tek gelen uber kristalona gidiyor.oda yaksa yaksa ne yakar ki?gerisi x2 ve çoğunlukla kami.bu yüzden lazkopat arkadaşımın dediklerine katılıyorum.365 gün olmasa da sık skık çıksa yine yapmak ğisterdim sanırım.

11. BLUE*EYE

BLUE*EYE User

Şu kapı bi de demon verse tam olucak da işte 3 kere bitirdim hiçbirinde gelmedi.

12. Ödüller arasında demon olmadığını biliyorsunuzdur sanırım.:(

13. Terör Girdabı kapısının geçen anketi ve düşünceleri... Umarım daha güzel olur şimdi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.