Öneri Nadir Ganimet

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve {-€FSANE_AT€Ş-} tarafından 5 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsunmu

1. Evet

2. Hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
  1. Nadir Bulunan Ganimet Ödülleri

[​IMG] [​IMG]

Yeşil Ganimet anahtarlarından %1 - %0,5 ihtmiali ile Nadir Ödüller gelir. Nadir ödül Ganimetten normalde çıkan ödülün daha güzelini veya daha fazlasını vermektedir.

Tekil Çıkan Eşyalar

Normal GanimetNadir Ganimet
    SG3N-B02SG3N-B02 (16-11) Level
    CLO4K-XLCLO4K-XL (4-6) Adet
    LF-3, LF-4LF-3, LF-4 (16-11) Level
    10 Saat bo1 desteği(40-70) Saat bo1 ve bo2 desteği
    1 Saat Bo1 desteği(4-7) Saat bo1 ve bo2 desteği
    Goliath 5 Yetenek GemisiGoliath Surgeon
    Vengeance GemileriVengeance Pusat
    Goliath GemileriGoliath-X
    Apis , Zeus ParçasıApis , Zeus Parçası (2-4) Adet
    KSİ ModülüKSİ Modülü (10-6) Level

İkil ve Üçül Çıkan eşyalar

İkil veya Üçül ödül içeren Ganimetlerde ödüllerin arasından 1 tanesi seçilir ve onun ödülleri katlanır

Normal GanimetNadir Ganimet
    CephaneCephane (X90-X100) Adet
    MayınMayın (200-150) Adet
    Günlük Dosyası Günlük Dosyası (75-100) Adet
    EmaEma (150-200) Adet
    GG EnejileriGG Enejileri (750-1000)
    RoketRoket (X90-X100)
    Atlama Kuponu Atlama Kuponu (25-50)

NOT: Ödülleri Ve konu içeriğini Yorumlara göre düzelteceğim

Son düzenlenen: 6 Şubat 2017

2. Olmalı +1

{-€FSANE_AT€Ş-} bunu beğendi.
  3. Saolun
    Hayır Diyenler nedenini de yazarsa konuyu katkıları Dokunur

4. Sampson

Sampson User

içerik olarak güzel ama bu kutular sadece paymentlemi alınıcak yoksa kapıdan ve uridiumla alınabilicekmi oda önemli

5. Bu kutular normal kutu sadece içinden belli bir olasılıkla çıkacak o ganimetten çıkan eşyanın değerini arttıracak

6. HOKKABAZ

HOKKABAZ User

Geçen gün 1000 tane ganimet açtım hep aynı şeyler hep aynı şeyler arada farklı şeyler gelirse güzel olabilir :) +1

7. Güncel

8. Mantıklı ben de destekliyorum

9. Emek verenler var bunlar için. Birisi de benim. Emek verenlere haksızlık yapılmaması için olmaması kanaatindeyim.
    NOT: Diğerleri gibi botmuş, programmış, bugmuş, açıkmış hiçbiriyle ilgilenmem ve hiçbirini bilmem.
    Oyuna çok nadir para yatırmışlığım var o da VİP ve İndirim Avantaj için. Bugüne kadar bir kez Katlayıcı çekmişliğim de yok. Ben bu şekilde hesabımı güçlendirebiliyorsam herkes bunu yapabilir diye düşünüyorum.
    Bu sebeplerden dolayı hayır.

10. illegal programlar kullanmadan fullemek TR serverinde ben bunu yapmanın imkansız olduğunu düşünüyorum ve 7 yıldır oynuyorum daha zeus alamadım adamlar 6 aya full + full
    Ve oranlar çok düşük 1000 tanede 5 taneye denk geliyor yaklaşık
    Ve birde bu ödüller obsidyen mavi kırmızı ganimetlerden çıkıyor buda haksızlık

Son düzenlenen: 9 Şubat 2017
  11. Kesinlikle güzel konu ancak GG enerji EMA ve Günlük abartı olabilir o kadar koycaklarını sanmıyorum güzel konu +1

12. İşte imkanlı olan bir örneği karşında şuan. Ben yaptım. Kolaya kaçmadım, basitleştirmedim. Tüm illegal kullanıcıları banlansa şu halimle ben oynadığım sunucu da ilk 10 a rahat girerim. Bizde generaller bile kutuya atıyo videolarını çekip atıyolar hep ban falan da yemiyorlar. Dolayısıyla kurar ihlali oyun yöneticilerinin umrunda değil.

13. evet haklısında adamlar zaten 6 aya hesabı fulluyorlar ben bizim gibilere destek olması açısından açtım bu konuyu botçulara destek olacağını fazla zannetmiyorum ve oyunda paymentle alınan ganimetlerde var içinden havoc zeus tasarımlar fln çıkıyor

güncel

güncel

güncel

güncel

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 May 2018
  14. Prophecy

Prophecy User

+1 güzel fikir

15. Bence surgeon, 16-11 lv lf4-SG3NB02 bunlar çok abartı olmuş. Üstelik botçulara destek olacağını zannetmiyorum demişsin ama 6 aya hesabı fulleyen adam bunlar sayesinde fullemesi 3-4 ay sürecek. Yinede fena fikir değil +1

16. güncel

17. HOKKABAZ

HOKKABAZ User

güncel

18. Güncel

19. JudgeTC

JudgeTC User

+1 veriyorum birazcıkta biz kazanalım.

20. Kebirifai

Kebirifai User

+1'de benden.Artık cephaneden başka bir şey çıkmıyor.Değişmesi lazım.

Sayfayı Paylaş