NAPYİM ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DENİZCAN tarafından 7 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DENİZCAN

DENİZCAN User

EMİ:AEGİS
    ÖZELLİKLER:31 LF3 1 FL4 6 iris 2 fılaxs pet kAMİ3 6bo2
    ne yapyım kalp uçuş düzeni var bide

2. Kral-87

Kral-87 User

bence ırisle BO2 leri fulle sonra bol bol baskın yap eğlen

3. DENİZCAN

DENİZCAN User

:)) ben bo2 ve irseri kred ile fluerimde baskın zetalrdan sonra olur :))

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Öncelik iris olmalı sonra yavaş yavaş argeniz eksik ise onu tamamlamalı ve zeta yaptıkça verilen kutuları zeus gününde açarak lf4 bulma arayışına girmelisiniz diye düşünüyorum.Zeus günü diyorum çünki normal şartlardan daha çok lf4 bulma şansınız olduğunu düşünüyorum ben arayışlarımı her zaman zeus gününe denk getirmeye çalışıyorum yalan olmasın bugün 2 tane lf4 buldum mesala.

5. DENİZCAN

DENİZCAN User

14 argeyim sayın modum :))

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Yetmez diye düşünüyorum kalın sıkmak adına biraz daha birikim yapmalısınız ama öncelik irislerinizi tamamlayın o ilk önceliğiniz olmalı dediğim gibi zeta yapacaksanız zaten her bitirdiğinizde 50 arge dosyasıda o kapı verecek size kendiniz fazla sıkmadan eğlenerek yapın illa hemen yapmam lazım diye oynarsanız oyundan çok sıkılırsınız.

7. DENİZCAN

DENİZCAN User

:) evet mdoum haklsınız irslerimi zaten 1-2 haftay tmaalrım

8. Nefes

Nefes User

Merhaba

Dediğim gibi kendinizi sıkmadan birşeyleri yavaş yavaş yapın iyi oyunlar dilerim.

9. DENİZCAN

DENİZCAN User

teşkürler modum sizede başrılar dilerim :)

10. Nefes

Nefes User

Merhaba

Teşekür ederim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.