Nasıl bir yol izlemeliyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve GLADYATÖR01 tarafından 24 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selamlar.öncelikle size gemiden bahsedeyim:
    Silahlar:17 lf4(karışık)8 prometheus lazeri(görevlerden 11 e tamamlayacam)lf3 full
    Jeneratorler:hızlar full kalkanlar elit
    Droitler:8 iris(1 lewel ) apis zeus yok 2 havoc
    Pet:15 level 3 level hammade toplayıcı 3,oto toplayıcı 3 ,düşman bulucu 1
    Gemi:18 level venom diminisher centaur var aegis sperhead citadel var.22k uri var.gelelim konuya bana uridium lazım kapı yapmayı söylemeyin.gg kasamıyom şuan bl haritasinda kasiliyom uçuş düzdni istiyorum(özellikle burgu ) x1 var tek x1le:12-13k(prometheuslar sağolsun)

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Cubikon ve kristallon gibi yaratıkları keserek uridium biriktirip bunları sadece zeta kapısına harcayın bence. Bu sayede havocları tamamlamakla birlikte arge de yaparsınız.

İyi forumlar.

3. uzayl80

uzayl80 User

cubiye bulaşma sana en kolay yolu yazayım yeni haritalarda en düşük kesecegin yaratık talonlar olsun 45 51 52 müsaitse buralarda kasılmanı tavsiye ederim uriyi biriktirip kapı yapmanı tavsiye edicem zetadan gir hevokları tmmla sonrada kappaya girersin lf4 ve herkül cıkma şansı var zetada gelen dosyalarla arge anahtarlada zeusda aç son olarak toplam havok ve herkül 20 olacak şekilde ayarla spartan diot tasarım için gemi olarak venom yada ageis derim diğerlerine bulaşma

4. Şuan 1-blde seri uri kasıyom aegisle geziyorum gruba almaları için.sizce tatil bitene kadar kasılsam(bu arada internet yok evde tatilden sonra alcam cafede günlük 2 saat oynuyom.)sonra uriyle 2 zeta açsam nasıl olur gelen uriyle gene açarım

Ben 14 yaşında öğrenciyim oyuna para vermem imkansız hades grubu için destek istiyolar beni alırlarmı desteksiz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ocak 2019
  5. uzayl80

uzayl80 User

dediğim şekilde en az keseceğin talon olsun bos falan ne varsa kes 2 satte hem ktu topla hemde npc kes hades zor bir grup kapısı öle zayıf adamları almazlar desdeksiz anca grubu sen kurarsan olabilir öbür türlü hades arayan gruplara katılman zor zetadan devam

6. Zeta şuan 62/111 sizce uriyi 150k yapsam 2 zeta açılırmı birisi yarım.

7. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Şansınıza bağlıdır bu olay ama 150.000 uridium yetmeyebilir.

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
  8. Modum arkadaşımızın dedigi gibi talon kesmekle uri kasılmaz.günde 10 yada 15k uri gelse bana yeter. Şuan prometheus kasıyom görevler bitsin cubi takilacam yaklaşık bi 50k uri olur.sonra tek başıma görevlerimi yaparak seri uridium kasabilirim.gözlerime inanamadım 7 prometheusla blde attende aegis veteran ile 15k yı gördüm(promerium ve grub destegi vardi %15)vede prometheusları droitleremi koyayım yoksa gemiyemi daha fazla vurur?iyi günler kolay gelsin

9. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Açıkçası ben de uridiumu kristallon ve boss kristallon keserek kasıyorum. Kristallon 128, Boss kristallon 512 uridium veriyor. Tek başına bu ödül az görünse de 1-2 saat boyunca sürekli kestiğinizde harika kasarsınız.
    Prometheus görevlerini yapmanız yararınıza olacaktır, özellikle görevleri yaparak alacağınız 10 lazer ile farkı göreceksiniz. Ayrıca ben lazerleri diroitlere takanlar arasındayım, size de bunu öneririm.

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
  10. Peki modum x1le zorlamazmı talon ve bos talon önce cubiye bakarım iyi geliyorsa cubi yoksa talon bos talon droitler 1 seviye mesela droitlere taksam 1 yada 2k farkederse takarım ben bunun denemesini yaparım hangisi uygunsa modum başka taktiklerde verirseniz sevinirim.(bu arada ben 600k şeref vardı çavuştum mmoya geçtim 300k kaldı uzman çavuş oldum bu oyun hatasımı yoksa şimdi şeref kastım ondanmı

11. uzayl80

uzayl80 User

arkadas promet lazerini napacaksın lf4 ler neyine yetmiyo gelişmeside yok zaten onun şuan lf4 hiper falan tavsiye ederim 212 hasar veriyor her zman en iyi lazeri irislere takacan irislerin levelini 16 yapacan daha fazla damage vurmak istiyorsan desdekde cekecen + sepromla besliycen 45 kasıl talonları benmiyosan

12. Beğendim.şuan prometheus görevlerini bitirim yarın başlarim görevlere

.Paradoks. bunu beğendi.
  13. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Şirket değiştirdiğiniz zaman var olan şeref puanınızın yarısı silinmektedir. Bu durum şirket değiştirme ekranında açıkca belirtilmektedir.

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
  14. teşekkürler modum iyi forumlar.

15. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Farklı bir sorunuz yoksa konunun kilitlenmesini isteyebilirsiniz.

İyi forumlar

_ALPHA_ bunu beğendi.
  16. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

GLADYATÖR01 ve _ALPHA_ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.