Nasıl bir yol izlemeliyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve G[A]M[E]O[V]E[R] tarafından 25 Nisan 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Gemim venom ayrıca tüm tasarımlar açık solace hariç.

13 Pro gerisi full LF4
    8 Irıs ve Zeus Apis Var
    29 Argeyim (Seprom olmadığından 24ü kullanabildim)
    Burgu ve Güve düzene sahibim
    Petim 17LvL lazer slotları full açık yüsvitten 2 tane açık. Ayrıca hasar protokolleri 3lvl.

Ne yapmam gerekiyor aynı şeyleri yapıyor gibi hissediyorum. Hafta içi tallon tallin cubi dönerek uri kasıyorum hafta sonu indirimle zeta yapıyorum. Palla toplamak çok sıkıcı geliyor o yüzden uri ile yapıyorum. Onun dışında impulse kesiyorum pro lazeri için o da pek verimli olmuyor 4x im fazla olmadığı için.

Sizce ne yapmalıyım zeta devam mı? Yoksa başka önerebileceğiniz bir şey var mı?

2. Pro lazerlerin çok az, cephaneden ve beslemeden tasarruf etmek için gemiye sadece proları koyarak impulse kesmeyi deneyebilirsin.

3. Proları irislere koymak mı mantıklı, pete mi? İrisler 7lvl

4. Pete koyduğun zaman bazı atışları vurmayabiliyor ve petin fullse yani ısı seviyesi 5 e çıkıyorsa saatte 2k uri yakıt tüketiyor, zaten impulse dan fazla uri gelmiyor gelende yakıta gidiyor hatta zarar bile edebilirsin, o yüzden gemiyle kasması daha mantıklı bence, gemiye 1 pro lazer diroitlere kalan pro lazerlerini, diroitlerde kalan boş yerlere kalkan, gemiye de full hız takabilirsin. Pet de kapalı dursun açma.

5. yolun çok uzun.öncelikle argen çok az.yükseltmen gerek..ayrıca pro lazerlerinde az tabiki..öncelik droitler sonra gemi sonra pet olsun pro lazerlerde..sonra droit lazer ve kalkan geliştirmelerine yönelmelisin..bu arada uridyum dimentrion ve iac biriktirerek plus gemilere ağırlık vermelisin.etkinliklere katılıp modul toplamanda gerekecek..bu arada spartan droitler hydra roketatarlar içinde yine uğraçaksın.yani yolun çok uzun.Allah kolaylık versin..

6. kasap5127

kasap5127 User

Kanka bence hiç vaktini ayırmayıp hayatına devam etmeni öneririm yok oyun oynayacaksan darkorbit tavsiye etmem hile hurdası çok, hile hurdası olmayan oyuncularda hem sistem hemde hile kullananlara karşı eziliyor. Bu yüzden vakit harcama bu oyuna moba felan oynasan daha iyi olabilir :/