Nasıl bir yol izlemeliyim?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ...CLAVATA... tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar:

Gemim;

Gemi: Goliath ( Spectrum ), Aegis ( Veteran ), Vengeance ( Şimşek ) ve Sperhead,
    Lazer: 3 LF4, 40 LF3,
    Diroit: 8 Irıs ( 1 Havoc ),
    Kalkanlar: 19 BO2,
    Hız: Full En iyisinden Elit,
    Droit Uçuş Düzeni: Yarasa ve Elmas,
    Arge: 30

Sizce ne yapmalıyım? VİP ve Kamikaze 3 ayrıca aegis ve elmas olduğu için çok iyi kasılabiliyorum. Ayrıca epsilon açıyorum daha yapmamıştım ondan dolayı 1 lf4 daha garanti gelecek. Ondan sonra gelen uridyumları nereye harcıyım ve stratejim ne olsun?

2. Merhaba ,

Epsilon , Zeta ve Kappa kapılarına ağırlık verebilirsiniz. Epsilon kapısından LF-4 , Zeta'dan Havoc ve Kappa kapısından hem LF-4 hem Hercules çıkarma şansınız olur.

İyi forumlar.

3. Benim aklımdaki Konfigürasyon için Hercules ve LF4 Lazım. O zaman en mantıklısı garanti LF4 almak için Epsilon yaptıktan sonra Full Hercules için Kappa'ya yönelmek olur..

4. Kardeş gemin bu hale gelmiş sen hala bir taktik istiyorsun . Buradan sonra hep palladiuma git . Epsilon,zeta,kappa kapılarını yap .

5. KARANLIK

KARANLIK User

Havoclarınız eksik.Havoclarınızı tamamlamalsınız.Ayrıca oradan gelecek anahtarı biriktirip zeus gününde kutu açınız.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.