Nasıl daha rahat pala toplarım ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ((AlpCan)) tarafından 2 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Evet sonuç olarak destek değil pet protokolüdür kendisi ve konuşmamız zaten protokol üzerine değil destek üzerine.
   
 2. __AZRAİL...

  __AZRAİL... Guest


  Merhaba.

  Bende bilgi mabında sizlere tio vermiş olayım dedim.;)

  İyi forumlar.
   
 3. ((AlpCan))

  ((AlpCan)) User

  spectrum ile sentinel arasında kaldım, sentinel taraftarıyım gibi duruyor şimdilik ama korsanda takılabilmek adına 1. konfiyi full hız drioitler 1 kalkan 1 lf4/3 yaparım diyorum 2. konfi full ağır konfi olur. mantıklımıdır sence ? pete bırakırım toplama işini o sıra bende korsanları temizlerim.
   
 4. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Korsan gemileri sürekli haraket halinde olduğunuz zaman geminize lazer hasarı veremiyor. İlk konfinizin böyle olması sürekli haraket ederek korsanları rahatlıkla imha etmenizi ve Palladium toplamanızı sağlar.

  İyi forumlar.
   
  ((AlpCan)) bunu beğendi.
 5. ((AlpCan))

  ((AlpCan)) User

  hiç demo bir server yokmu bu tarz şeyleri deneyebileceğimiz ? örneğin gemide ne olucağını geminin ne olucağını seçip npcleri seçip ne olup bittiğine bakabileceğimiz bir test serverı yokmudur ?
   
 6. Daha önce de dediğim gibi geminiz güçsüz değil bir konfinizi full ağır yapın diğerini ise full hız ve hız konfinizde droitlerin içerisine 3-4 tane lazer koyup geri kalanı kalkan yapın bu şekilde kendiniz de toplayın. Bunları denemek için demoya gerek yok geminizi dizin ve toplamaya başlayın. Duruma göre vuruşunuz az mı geldi o zaman çıkış alıp vuruş ekleyin ya da kalkan mı az kalkan takın geminize.

  Specturum önerecektim ama yeni güncelleme ile gemi özellikleri kötüleşmiş. Sentinel daha uygun şuan ki hali ile.

  Gemizi dediğim gibi dizin ve toplayın yaratık geldiğinde ilk önce kalkan çekin ve bu sırada beklemeyin toplamaya devam edin kalkanı bitince yaratığın istediğiniz lazerle vurun. İşin püf noktası hareket etmenizdir siz hareket ettikçe aldığınız hasar azalır. Bunun yanında kalkan çekerseniz kalkanınız da bitmez. Eğer elinizde Halka ve Kalp varsa Halka ile başlayıp kalkan yarıya geldiğinde Kalp'e geçersiniz. Ama genel görüşüm Kalp sizin için yeterli olur.

  Gözünüzde fazla büyütmeyin 8 flax gemiler topluyor orada.
   
  ((AlpCan)) ve .Paradoks. bunu beğendi.
 7. ((AlpCan))

  ((AlpCan)) User

  dediğiniz konfiyi dizer sentinel ile devam ederim teşekkürler.
   
 8. neor

  neor User

  spectrum yetenegi suan;
  -%70 hasar alma (kalkan + darbe)
  -%45 hasar verne yan etki
  15 saniye suruyor ve 180 saniye soguma suresi var

  sentinelin suanki ozellik detaylarini bile yazabilir mi
   
 9. 35 Saniye %30 daha az kalkan hasarı ve 180 saniye soğuma süresi var.
   
 10. kardeş spectrum da yetenek açtınmı vuruş gücün çok düşüyor solace daha mantıklı tavsiye ederim
   
 11. ((AlpCan))

  ((AlpCan)) User

  solace kullandığım ilk tasarım, npc karşısında pek uyumlu olamıyorum solace ile, sentinel alacağım zaten.
   
 12. tercih senin zevk senin en azından dp yeniliyor diye söyledim sonuçta kalkan bitince patlamıyoruz ama dp bitince patliyoruz kalkan olsada diilmi :)
   
  ((AlpCan)) bunu beğendi.
 13. ((AlpCan))

  ((AlpCan)) User

  kullanmayı bildikten sonra solace de çok iyidir. youtube'da görüyorum 1v4 2v7'lere kalkanlar var solace alıp ama benim hedefim farklı, ben palaya oturup günlük en az 300-400 gg çıkarmak, abg yi ve zetayı açıp pazar günü 4 ünüde dönmek istiyorum. bunu yaparken palada npc'lere kolay kolay yatmamak istiyorum. biri baskına geldiğinde de patlamadan kapıya çıkayım yeter. ben max. 10k atabiliyorum x1 ile o yüzden kalkıp biriyle kolay kolay teke teke girebilicek gücüm yok.

  birde maalesef türk serverlarında dönen muhabbet diğer serverlarla aynı değil, misal global amerikada palaya çıkarsan karşı şirketten biri de olsa kimse dokunmuyor hatta korsan dönemezsen davet atıyorlar beraber temizleyelim toplayan palasını toplasın diye, biz bunu yapamıyoruz maalesef adam kendi şirketinden bile olsa açgözlülüğü daha ağır bastığından pala toplamanı yediremeyip salıyor x4 leri üstüne.

  bundan dolayı oturup düşünüyorum hangi tasarım hangi drioit tasarımı olur diye.
   
  Son düzenlenen: 5 Eylül 2018
 14. Peki Sentitel alıp pala toplarken biri veya birileri size dalarsa , patlamadan porta ulaşmak için mayınlı bölgeden geçerken ve saldırı altındayken ''Sentitel Kule Kalkan Yeteneği'' mayınlardan aldığınız hasarında %30 engelleyebilecek mi?? Eğer Kule Yeteneği sadece lazer hasarına karşı kalkanlarınızı 35 saniye %30 daha dirayetli yapacaksa bu hiç bir işe yaramayabilir! çünkü porta varmak için üzerinden geçeceğiniz mayınlar sizde kalkan malkan bırakmayacaktır! Bunu da hesaba katarsanız belki faydanıza olur diye düşündüm, kolay gelsin iyi oyunlar...
   

Sayfayı Paylaş