Nasıl devam edeyim tavsiyeleriniz nelerdir ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve JudgeTC tarafından 28 Temmuz 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. JudgeTC

JudgeTC User

Merhabalar herkese,gemimden kısaca bahsedeyim size diminisher kullanıyorum agatus etkinliği ile gelen modülü de aldım 6 havocum şuan apis zeus var apis zeus 16 seviye 11 proyum proların 3 ü 10 geriye kalan 5 seviye gerisi lf 4 çeşitleri zeta açıyorum havoçları fulleyecem az kaldı zaten x1 le beslemeli 15 ile 20 k arası değişiyor sizce nasıl ilerlemem gerekiyor biraz destek fikirlerinizi alayım.Cevap vrenlere şimdiden teşekkür ediyorum saygılarımı sunuyorum.

2. joetly

joetly User

Merhaba,

tavsiyem bol bol zeta yapıp hem arge, hem yeşil ganimet anahtarı hem de havoc fullemen. sıkıldıkça rinusk kasmalısın. pro lazerlerini fulleyebilmen için daha çok fazla zeta yapman gerekecek. pro lazerleri fulledikten sonra gemi ve modül olayına yönlendirirsin kendini. ama dediğim gibi şimdilik önceliğin pro lazerlerini fullemek olmalı ve bunun içinde bol bol zeta yapman gerekecek.