Nasıl devam etmeliyim

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve KnqLoerT tarafından 28 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KnqLoerT

KnqLoerT User

6 LF4 2 Prometheus
    kalkan hız full elit
    8 iris 6 havoc 19 arge
    kalp-burgu droit tasarımı
    15lv pet kami 3 ham3 dusman bulucu mevcut
    gemi 18lv vega lightning-venom-aegis-spearhead
    şu ara zeta yapıyorum ve yapmaya devam edicem gibi gözukuyor sabah 2 saat lazer görevlerine bakıyorum onun harici paladayım.
    birleştirden hangi tasarımı alırsam iyi olur spec-dimi-sentinel-solace yada almadan biriktirmek mi daha iyi.Gelen urileri kapıya mı basayım başka birşeyde mi kullanayım? argem bi 24-25 olana kadar zetadan cıkmıyacagım anahtarları lf-zeus gununde açıyorum ama uriler konusunda kafam karışık neye harcayacagımı bilmiyorum. birde apis zeusum yok 8havoc fullesem extra hasar alıyor mu? şimdiden teşekkur ederim.

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Şu anki durumunuzda belirttiğiniz gibi Zeta yapmaya devam etmeniz en doğrusu. Aegis ile X-BL haritalarında prometeheus görevlerini yapmaya devam edin. Bir grup ile ilk 10 görevide tamamlayın. Aldığınız lazerleri droidlerinize takın, bu sizin vuruşunuza olumlu şekilde yansıyacakıir. Uridiumları hafta sonu galaksi kapısı indirimi ile birlikte Zeta açmaya devam edebilirsiniz. Ne kadar çok Zeta o kadar hızlı gelişme demektir. Bunun dışında günlük giriş bonusların kaçırmayın, bu sayede 25. gün ödülü ile bir geliştirmeli lazere sahip olacaksınızdır.

Havoc droid tasarımının bonusundan yararlanmak için sahip olduğunuz tüm droitlere bu tasarımı takmanız yetecektir. Buradan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
  3. KnqLoerT

KnqLoerT User

teşekkurler modum peki suan sahip oldugum venom yeterli mi? birleştirden alabilecegim tasarımlar var onları almalı mıyım yoksa birleştir parçaları birikmeli mi?

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Ben yeterli olduğunu düşünüyorum, dediğiniz gibi parçaları biriktirerek ileride kullanabilirsiniz.

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
  5. KnqLoerT

KnqLoerT User

teşekkurler modum kilitlenebilir.

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
Konu Durumu: