Destek Nasıl Devam Etmeliyim

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve PPuuffyy tarafından 3 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. PPuuffyy

PPuuffyy User

Öncelikle herkese sağlıklı günler.
    Arkadaşlar benim gemim full b02 kalkan 8 prometheus 24 ARGE full havoc 1 apis 35 lf4 var.Bundan sonra nasıl devam etmem gerekiyor herculeslere mi başlayayım proları mı fulleyeyim önerileriniz bu arada geliştirmeler sadece irisleri 8 levele kadar geliştirdim malumunuz bu şu eir olayı ve uri geliştirmeyi son plana atıyor şimdiden teşekkürler

2. Zeta kapısına devam edin. Gelen kutular ile pro lazer, dosyalar ile arge puanlarınızı ilerletirsiniz. Ayrıca BL haritasında rinusk kasarsanız, proları tamamlama yolunda ilerleme katetmiş olursunuz.

3. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

@Makinist.57 arkadaşımızın dediği gibi zeta kapısı yaparak kendinizi en hızlı şekilde geliştirmenin yöntemi budur. Ek olarak palladium toplayarak daha kolay şekilde galaksi kapılarına yönelebilirsiniz.

İyi Forumlar.

4. PPuuffyy

PPuuffyy User

Kredi kasmakta baya zorlanıyorum zorlanmaktan kastım her bir pro lazeri 200 milyon credi olduğu için bu konuda ne yapmam gerekiyor sizce oyunda tek takıldoğım için klandan credi kasma yoluna giremedim