Nasıl Devam Etmeliyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve BosSMurdeR tarafından 13 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. BosSMurdeR

BosSMurdeR User

Merhaba değerli uzay pilotları. Ben uzun süredir Darkorbit oynuyorum. Ama şu an nasıl bir gelişme yoluizlemem gerektiğine karar veremedim. 24 arge kalın sıkma var. Solace harici tüm goliath tasarımlarım var. Genellikle diminisher kullanıyorum. 10 havoç var, herkülesim yok. Apis diroidi için son 5 parça kaldı, zeus için daha parçam yok. Yarın 2 zeta yapıcam geklen 100 anahtar ile apisi alırım diye düşünüyorum. 7 promethus lazer var. Gerisi hep özel lf4 lerden. İrislerim 16 seviye. Bu arada 180 k urim var. Savaş bileti almayı düşünüyorum. Sizce almalı mıyım? Herküles için kappa yapmaya başlayayım mı? bir de genelde yaratık kesiyorum nasıl bir arge dizeyim? Cevaplarınız için teşekkürler.

2. ERA

ERA User

Öncelikle merhaba dostum. Bence promethus lazeri odaklı oynaman senin için daha iyi olur hasarını böylelikle artırırsın. Anahtarlarını da zeus günün de açmanı öneririm. Savaş bileti konusuna gelirsek eğer bence almalısın Orcus gemin varsa veya daha sonra Orcus gemisini almayı düşünüyorsan şavaş bileti anahtarı ile orcus modüllerini al derim ilk önce eğer almam ben diyorsan anahtar takasında berseker ve solaris gemileri mevcut onları alabilirsin berserker edebi kapısın da çok işimize yarıyor biraz araştırsan bulabilirsin solaris gemisi de hades dönerken baya yardımcı oluyor. Bunları da almak istemezsen orada eir,oil,cephane vb. değerli malzemeler var onları alabilirsin. Hercüles için acele etme derim. Arge olarak benim kullandığım arge genelde şavaş argesi ile birlikte şeref argesi ama sen istersen önce yaratık ve şavaş argesi dizip gemini geliştirdikten sonra arge sıfırlayabilirsin.

3. BosSMurdeR

BosSMurdeR User

Promethus kasmak aşırı sıkıcı geliyor. Şu an burgulu beslemeli 15k vuruyorum. Promethus kassam vuruş gücüm emeğime değecek kadr artar mı?

4. ERA

ERA User

Tabiki de artacak hele ki promethusları geliştirdiğinde vurduğun sayılardan zevk almaya başlıcaksın. Promethusları başta kasmak zordur ama her 1 promethus birleştirdiğinde daha seri promethus kasarsın çünkü promethuslar BL haritalarında daha fazla hasar veriyor. Ayrıca promethus görevlerini de gruplar bulup yaparsan daha rahat biter. :)

5. BosSMurdeR

BosSMurdeR User

Grup bulmakta çok zorlanıyorum maalesef o yüzden hiç kasasım gelmiyor

6. ERA

ERA User

Global chati kullanabilirsin grup için.

7. BosSMurdeR

BosSMurdeR User

Deneyeceğim reis çok teşekkür ederim bir de dha ne kadar zeta yapayım kappa yapmaya ne zaman başlayayım

8. ERA

ERA User

Zeta yapmak zorunda değilsin sadece Alfa Beta Gamma yapıp x4 kasıp bl haritasında yaratık kesip daha hızlı promethusları birleştirebilirsin. Kappayı bence 25 pro ve apis zeus aldıktan sonra başlaman daha iyi olur.

BosSMurdeR bunu beğendi.
  9. BosSMurdeR

BosSMurdeR User

Tamamdır sağ ol

Centurion gemisini alayım mı çok iyi modüller çıktı %15 hasar %20 kalkan modülü var. Yoksa diminisher ile devam mı?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Şubat 2021
  10. Merhaba,

@ERA ya cevapları için çok teşekkür ederim.

Konunuzu daha uygun bir bölüme taşıdım.

Geminizi şu an sadece prometheus ve etkinliklere yoğunlaştırırsanız sizin için faydalı olacaktır. Yaratık kesiyorsanız Argenizi yaratık ve şeref üzerine dizmenizi tavsiye ederim. Kappa kapısına prometheuslarınızı biraz çoğalttıktan sonra girerseniz daha güzel olur sizin için.

Diminisher gemisinin %5 hasar bonusu vardır ancak centurion gemisinde yoktur(Tasarımları hariç). çıkardığınız modüller diminisherde olan modüller ve geminin kendisi centuriondaki hesapladığınız sayıdan fazla ise diminisher kullanın ancak centurion daha avantajlı ise o gemiyi kullanmanızı tavsiye ederim.

Ayrıca forum kuralları gereği mesajlarınızı alt alta yazmak flood oluyor ve bu yasak lütfen tekrarından kaçının.

İyi Forumlar.

11. Öncelikle proları fullemeniz gerek, lf4ler 220 vuruyorsa prolar kritikle beraber ortalama 250 vuruyor.
    Ayrıca prolar invoke, mindfire, attend ve impulsa 3.5 kat vuruyor yani pro kastıkça pro kasmak kolaylaşıyor.
    Oyun metası şu an güve + orcus(PVP), centurion (PVE) (berserker ve zephyr da yerine göre tercih ediliyor) + kalkan delme modülleri o yüzden spartanın verdiği DP etkisi çok önemli prodan sonra spartanları fullersiniz.
    Ayrıca centurion dediğiniz modüllerle çok güçleniyor, almak için beklemeniz hata.
    Apis ve Zeus için Apokalips kutularını öneririm tamamlanmış zeus çıkmıştı o yüzden birleştirden üreteceğiniz anahtarlarla burayı deneyebilirsiniz.

Sonrası size kalmış modülleri etkinliklerden kasmak daha mantıklı o yüzden Ebedi kapıda ebedi parça kasın demeyeceğim.