Nasıl devam etmeliyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve caybardagi21 tarafından 16 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhabalar arkadaşlar, iyi forumlar.
    tr3
    14 lvl
    Goliath
    5 iris 3 flax
    full lf3 ve b02
    PET yok ama bir nano çanta kalmış
    skylab seprom hariç full (seprom 16 oluyor şuan)
    Alpha ve Beta açık ama girmedim Gamma 14 parça kaldı, diğer kapılar sıfır
    55k uri
    evet arkadaşlar hesabın durumu böyle. Sizce nasıl bir sıra izlemeliyim, ilkin ne yapmalı, nasıl devam etmeliyim kasılmaya? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

NocTurk01 bunu beğendi.
  2. NocTurk01

NocTurk01 User

Öncelikle merhaba ilk irisleri fulle, günlük görevlerden anahtar urini biriktir lf4 günü aç anahtarları toplu açmanı önerrim lf4 ünü burdan yap hız jeneratörlerini fullemeye çalış 10 hız verenleri açık arttırmayı kullanabilirsin uridyum kas biriktikce peti al 8 seviyeye atmaya çalış peti pet modüllerini al 5.3 de paladium topla 15 pala 1 kapı enerjisi urin birikirse ve bu işlemler tamsa ya kapıya yönel yada kapıyı geriye bırakıp burgu ve güve uçuş düzenini al karışık anlatım olabilir ama sen rotana göre şekil alman lazım neler yapabilirim diye fikir amaçlı yazdım ben faydalanırsan ne mutlu gemi tasarımlarınıda almayı unutma hepsine 10k bas al pahalıya kaçma açık arttırmada

caybardagi21 bunu beğendi.
  3. Merhaba,

Önceliği görevlere verip irislerinizi fullemelisiniz. Böylece 17 seviye olunca prometheus lazerlerini daha hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Size tavsiyem lf4 için kendinizi yormamanız ve elinizde olan veya olacak olan yeşil ganimet anahtarlarını biriktirmeniz yönünde. Dilerseniz buradan Yeni Başlayanlar konusunu inceleyebilirsiniz.

İyi Forumlar Dilerim.