Öneri Nasıl devam etmeliyim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve Firat006 tarafından 5 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Firat006

Firat006 User

Merhabalar gemim 35 pro ( 4-5-10-11 lv karışık) 10 iris (13 lv hepsi ) 10 spartan
    petim 20 lv yuvsitler ve lazer slotları açık çoğu modül ve protokol mecvut 37 arge 2.3m urili bir gemi
    Buraya kadar forumdan gördüğüm önerilerle ilerledim ve bunları yaptım şimdiden sonra karantina kapısı yapmayı düşünüyorum gelistirmeleri ilerletmek için goliath plus almak için 200 iac eksiğim var bidahaki etkinlikte onu da alıcam bunlar dışında ne yapmamı önerirsiniz
    Bir de bu hydra roketatarı için malzemeleri nasıl rahat kasabilirim örn. Tetrathin ve hydra alaşımı
    Cevaplar ve öneriler için şimdiden teşekkür ederim

2. Hydra roketatarına başlayabilirsin, alaşımları r05 yollayarak hızlıca bitirirsin, tetrathrini ise 5-2 de uber saboteur ve uber annihilator keserek elde edebilirsin.

3. joetly

joetly User

ayrıca günlük veya haftalık görevlere de bak. (tam hatırlayamadım ama birisi daha veriyordu) tetrathin

diametrion için bol bol sevkiyat kullan R serisi.
    Bölünme kristali ise malum bol bol kapı yapacaksın, arada şanslıysan kapıdan da diametrion atabiliyor 120 civarı.

yanlış hatırlamıyorsam karantina kapısı 1 adet oil veriyor. bence değmez. hafta içi bonus kapı ödüllerinden, etkinliklerden ve özel npcler var urge, regard gibi. onları kovalamaya çalışsan daha iyi. 1 tanesini tuttursan 30 adet veriyor zaten. günde 30 karanti yapabileceğini sanmıyorum çünkü. ya adam bulamıyorsun girecek, ya da cpu kasarken harcayacağın zaman. zor yani.