nasıl devam etmem gerek üzerine?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve *ErnestoChe* tarafından 14 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selamlar herkese,

10 havoc 10 iris çoğu gemi mevcut. 10 pro var gerisi full lf4 ve seviyesiz. irisler 16 level pet 16 level içerisi full. 43 argeyim. ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. bütün özel cephanelerim ile runisk mi kasayım pro için yoksa kapı mı yapayım. şuan da hesabımda 1 milyon 800 bin uri var. online sürem baya yüksek bütün tavsiyelere açığım.

2. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Pro için runisk kas diyeceğim ama başka lazer silahı mutlaka çıkacaktır. :D Yakın zamanda mı olur uzun zaman sonra mı olur bilemiyorum. Biraz şans işi bunlar ama oyun tarzına göre sen karar vermelisin. :)

3. teşekkürler. fikirler bekliyorum hala

4. ateistkeci

ateistkeci User

Bir yandan Zeta yaparak yeşil ganimet anahtarı toplarken bir yandan da BL'de Prometheus lazeri için Rinusk kasarak en kısa sürede Prometheus lazerlerini fullemeye çalış

5. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Pazar günleri Zeta kapısı yapıp ganimet anahtarı elde etmeniz diğer günlerde ise rinusk elde edip prometheus lazeri için kaynak biriktirmeniz daha uygun gibi^^

İyi forumlar.

6. İkisini de yapmanız gerekiyor zaten biri birine tercih edilecek şeyler değil ki. Özel cephaneleriniz ile rinusk kasacaksanız aynı zamanda zeta kapısı yapacaksınız. Benim önerim bu.