Nasıl gelişeyim?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve «β•λ•¥•К•Џ•Ş»™ tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. • Gemim; Goliath
    • 12 LF3, Gerisi LF2 ( LF3'lerin 5'i 5 level, 2'si 2 level)
    • 6 Flax - 1 İris
    • Hız'da 2 G3N-7900 gerisi G3N 6900
    • Kalkan'da 10 A3, 5 BO1
    • 5'li roketatar
    • Pazarda satılam tüm tasarımlar (enforcer kullanırım)
    • Ambar 3120
    • 3 Arge, 10 gün sonra 4'ü yapıcam. (Gazi, Depocu, Isı Arayıcısı var. 4. argeyi kalkana basıcam)

Evet arkadaşlar gündüz uyur gece oynarım ben bu yüzden pek kesilmem. Arkadaşımla beraber oynuyoruz özelliklerimiz eşit gibi. Beslemesiz x1'le 3k vuruyorum. Genelde promerium seprom besleme yapıyorum 4-4,5 vuruyorum.

Daha çok talon, lokum, sibo, kristalin ve grup olursa cubi yapıyorum. LF3'ü uriyle alıyorum daha kolay oluyor. Uri'yi genelde cubiden alırım, tek olursam lokum/talon keser 4-1'de kutu toplarım.

Credits sıkıntım yok, önce hızı full elit yaparım zaten yapana kadar 3 lf3'ü alırım. Hızı 4m'e alıyorum. Günde 1 hız alıyorum artık. Kalkana sonra giricem 30-40m bascaksın diyorlar TR4'de?

Sizce ne yapayım?

Son düzenlenen: 30 Ocak 2014
  2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konu gerekli bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar...

3. Merhaba ,

İlk olarak kredi yada uridium ile LF-3 , B0-2 , Hız ve İris gibi ekipman eksiklerinizi tamamlamaya çalışın. Ticaretten kredi ile alabilirseniz uridium size kalır. İlerde arge yapabilirsiniz yada daha farklı bir alanda kullanabilirsiniz. Ayrıca tek yada bir kaç kişi ile yapabileceğiniz görevleri yapın.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.