Nasıl Gelişmeliyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve кαуяαвαcк tarafından 10 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kardeşim benden sana tavsiye biriktir. Bu arada kodu kullandın mı? Bende senin gibi eskiden oynuyordum şuan ayılarını sorunca madem eskiden oynadın,niye soruyorsun diyorlarda anlamıyor bu yeni nesil işte. Misal önceden o zamanlar goli almak için neler yırtar ne taklalar atardık. Şimdi yeni bir hesapla goli+venga+leonov ve bir çok şeyi 1 günde alırsın. Bende cuma başladım mesela,olmayan extra yok hepsi full extraların, biraz konu felan açtım. Zaten kodla çoğu şey geliyor. 6 gün önce başladığım halde,uri harcamadan Zeta kapısında 27 parça var, 500 palladium var,20 extra enerji var,ve çoğunu harcadığım halde 155k uri var(sen sakın harcama) 180m credi var. Kalkanlar 3 hız hariç full. Biriksin az kavra bak ben şuan 15 seviyeyim,115m tp var. Sen bu süre zarfında hemen seviyeye odaklanma hata edip yani 6 günde 15 değilde 12 13 olsam daha iyi olurdu benim için etkinlik görevleride 15 ve üstüne zor geliyor o da var. Diğer arkadaşlar fikirlerini sunacaktır ona göre hareket et ve baya bi kişiye danışmadan hareket etme, özellikle kendi kafana göre hiç hareket etme.

Urini biriktir,haftasonu Zeta'ya harca,
    Zeta'ya uri dahi harcama Palladium topla,
    Yarı uri-Palladium ile Zeta aç

Bunları diyenler olacaktır.Bakma bunları yazdığıma buna benzer bir konuda ben açacaktım,buradaki arkadaşlara sorayım bende :)

Modlarım siz de öneri sunarsanız sevinirim. Arkadaşlar 6 gün önce başladım,bazı hatalarla uri ve oyunun verdiği x3'ü harcadım birazını ama çok fazla değil. Şuan olan urimi neye harcamalıyım? Bundan sonra nasıl ilerlemeliyim? Ayrıca x3'ü şuan kullanmayım mı 358.000 adet var.

Gemiler:Tüm açık arttırma gemileri+Venom
    Droitler:8 İris
    Lazerler:15 kararsız LF4(3 tanesi 2.seviye) 1 LF4 ve 20 LF3(seviyesiz)
    Roketatar:Hellstorm 2
    Jeneratörler:13 G3-7900 Hız ve SG3N-B02 Kalkan(seviyesizler)
    Extralar:Lazım olan hepsi var.

Uridium:155.000
    Credi:185.000.000

GG;

Kapıya uri harcamadığım halde Zeta:27 Parça. Ayrıyeten şuan 20 Extra Enerji var.

ARGE:0

SKYLAB:SOL TARAF 7,ORTA TARAF 7,SAĞ TARAF 6 SADECE SEPROM 5.

Şuan bu uriyi bassam, ZETA açılır mı? Ve şuan sizce hatalı gelişmiş miyim? Sadece pet'e seviye 1 toplama modülü aldım ve 5 hız kalkanına uri verdim. Toplasan bi 20k uri boşa gitti öyle ya da böyle.

Son olarak 6 günde geldiğim nokta iyi mi,yetersiz mi?

Seviye:15
    TP:114.450,338
    ŞP:420,170
    Server:TR5
    Şirket:VRU
    Rütbe:Çavuş

2. kodu nasil kullanjyoruz gecerli haleen :

3. uzayl80

uzayl80 User

uriye kapı harcama pala müsaitse devam palaya zeta dön bolca havokları tmla sonra kappaya gir herküleri tmmla kappa lf4 te veriyor sansa zetadan geeln dosyalarla argeye calış urileri birikdir anahtarlarıda zeusda sarı sandık ac urilerle uçuş düzenlerini tmmla elmas burgu güve kalp bariyer bunlar önemli düzenlerdir ilk kalple başla gerisi geliyor kalaknlar önemli onları ihmal etme biran önce eksikleri tmmla şimdilik bukadar

4. kodgecerlimi halen nasil kullanirim ??

5. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Oyuna yeni kayıt olan arkadaşlarımız BSGOGENERAL kodunu kullanabilirler.

İyi forumlar.