Nasıl Gelişmeliyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve i01-fearles-01 tarafından 15 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhabalar.ben oyuna yeni başladım.güçlü hesabım var ama orada çok hata yaptım bende bi klan kurdum iki hesabıda oraya kattım.klandan yeni hesaba credi atıyorum.gemi özellikleri:
    4lf3 4 spectral lanzer II 2 bo2 2 ao3 2tane ao2 leonov 8 levelim.server:tr3 açık artırmada iris 50mden aşağı gitmiyor.lf3 yerine npclere 145 vuran lazerden aldım.credi kasmam için napmalıyım.20k uri var

2. Darkorbit bsgo kodu 2019 adlı youtube de video var video açıklama kısmından linke bas yeni bir nick aç ordan sadece o linkten oluyor kod BSGOGENERAL kullan bunu ödülleri söyle 1 venom.1 pet.15lf4.15lf3.500000x3.100000.plt2021 roketi veriyor sen bsbsgodanmi buraya geldin yoksa darkorbitcimisn

3. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Bahsettiğiniz yöntem yasaktır ve ceza almanıza sebep olabilir, lütfen bu yöntemlerden sakınalım;
    İyi forumlar.

4. Ben BSGOGENERAL kodunu denedim bsgodan kayıt oldum.ama kod çalışmadı.ben 6 senelik darkorbitçiyim.yinede size danışmak istedim.asla hile yada kod yollarına baş vurmam.

5. Modum ben bişey yapmadım.herkesin çok hesabı var.ben kendi emeğimle kasıyorum.