Destek Nasıl Gelişmeliyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ѕcorpιoɴѕ tarafından 24 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. [​IMG] oyuna başlayalı 4-5 gün civarı oldu ilk oynayışım oyunu 50bin uridyum kastım 7 milyon credi var hesapta 11 seviye oldum görevler ile ilerliyorum 6 adet flax mevcut hesapta 7 seviye onlarda spectral lancer 2 takılı leonov gemimde 1 lf4 3 lf3 2 sp2 takılı

Sizce nasıl bir yol izlemeliyim uridyumu nasıl harcamalıyım yardım edebilir misiniz
    Ve gemi değiştirme vaktinin geldiğini hissediyorum hangi gemiyi almalıyım
    [​IMG] [​IMG]

2. xxkubixx

xxkubixx User

Keşke şu kod ile üyelik alsaydın.BSGOGENERAL kodunu gir bakalım çalışacak mı ?

3. Çok denedim ama olmuyor malesef :(

4. Farklı bir konuya yazdığım ilerleme mesajımı alıntı olarak ekliyorum. Umarım yardımım dokunur.

Öncelikle "LF-3 ve Kalkan, Hız" eksiklerini tamamlamalısın! (İhale sisteminden alabilirsin. "Skylab" ile para kasabilirsin. "Skylab" hakkında bilgi almanı tavsiye ederim!)

[1]- P.E.T 8. seviyeye çıkarılacak ve "3. Seviye Kamikaze - 3. Seviye Hammadde Toplayıcı" modülleri alınacak. (Görevleri bitirmeden önce "P.E.T" açık kalmalı. Bu sayede daha hızlı seviye atlatabilirsin!)
    [2]- Droitlerini tamamen "Iris" ile donatman gerekiyor. (İhale sistemi.)
    [3]- "Skylab" gelişimini tamamlaman gerekiyor. (Bu menüden kendi gemine sarı taş göndererek besleme yapmanı tavsiye ederim.) (Eğer "CPU" gibi donanımların eksikse, sarı taşları satabilirsin ve ihale sisteminden temin edebilirsin.)
    [4]- Seviye "15-16" civarında ise, bol bol "Palladium" toplayarak "Zeta" kapısını hazırlamanı öneriyorum.
    [5]- "3. Seviye Hammadde Toplayıcı" ile kolayca toplayabilirsin. (Düşmanlar olacaktır, zorlanabilirsin.)
    [6]- "Zeta" kapısı çok kolaydır. "Venom" varsa çok yardımcı olur ama sende bulunmuyorsa, "+%10" kalkan desteği veren "Goliath" kullanabilirsin.
    [7]- "Kamikaze" modülünü kapıda kullanabilirsin. Çok faydası olacaktır.
    [8]- "Zeta" kapısını "X2" ödül gününde yapmalısın. (Ödüller 2 katına çıkarılıyor.) (Pazar günü diye biliyorum.)

Kapıdan elde ettiğin "Günlük Dosyalar" ile Arge basabilirsin.
    Kapıdan elde ettiğin "Yeşil Anahtarlar" ile LF-4 ve Apis-Zeus parçalarını elde edebilirsin. (Pazar günü açmanı öneriyorum.)
    Kapıdan sana (İlk seferde %100 veriyor. Diğer zamanlarda %40 civarında şansın oluyor.) "Havoc" droit tasarımı çıkacaktır.
    Bu "Zeta" kapısının en önemli özelliği de bu zaten. Kapıyı "---Havoc---" için yapıyorsun diyebilirim. En avantajlı ve kolay kapı bu kapıdır.

Giriş - Gelişme - Sonuç karmaşıklığı olmuş olabilir ama normal gelişim için standart ilerlemedir!

Tırnak içinde belirttiklerim hakkında bilgi edinmeni öneriyorum. Örnek olarak: "Havoc nedir?" gibi.

.Kuasar. bunu beğendi.
  5. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Bu bölümde oyuncu arkadaşlarımızın tavsiyelerinden ve tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Ben açık arttırma ile öncelikle olarak irislerinizi tamamlayıp geminizi golitah gemisi ile değiştirmenizi, mevcut üridiumunuzu petinizin geliştirmesine harcamanızı ve daha sonra Zeta Kapısını yapmanızı öneririm. Böylece kapıdan alacağınız ganimet anahtarlarıyla apis, zeus ve lf4'lerinizi tamamlayabilir hemde alacağınız günlük dosya ile argenizi geliştirebilirsiniz.

İyi forumlar.

6. modum teşekkürler ama açık arttırmada insanlar sırf zevk için absürt rakamlar verip duruyor benim şimdilik yanında bile geçemiyeceğim rakamlar irisleri bekletmek daha mantıklı gibi

teşekkür edrim kardeşim eyv

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ocak 2019
  7. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Lütfen ard arda mesaj yazmayınız, mesajlarınızı birleştirdim.

Bir klana girerek kredi yardımı almanız sizin için iyi olabilir. Bunun dışında birleştir kısmından iris droidlerin birleştirmeyi deneyebilirsiniz.

İyi oyunlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ocak 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
  8. uzayl80

uzayl80 User

1 flaxları irise döndür biranönce lenodan devam et eksik olan malzemeleri tamamla lazer kalkan vs vs 30 -35 lf3 bi okadarda kalkan olsun elinde lenodan vengeye gecersin onuda fuleyip goli ye gecer yeni haritaya zıplar orda kasılırsın urileri harcama birikdir yap bi 1 milyon uri öle harcarsın zeta kapısında bi arkadas pala diyor o palayı sana toplatmazlar pasoo keserler seni orda zaten zayıfsın bence direk uriyle açmanı tavsiye ederim ztayı 200k civarında uri yiyo
    arkadas adam uri kasacak 1 görevleri yapacak eski haritalarda ne gelirse önüne kesecek 1 milyon uri 1 ayda rahat yaapr oyun süresi fazlaysa pet yakıt harcar pedin ekipmanları crediyle değil uriyle nerden baksan bi 300 bin yer ekipmanlar hic gerek yok pete gemiyle kutu toplasın npc kessin he katlayıcı cekerse işler değişir ama yine kurtarmaz yine pete uri lazımben günlük 10k rahat topluyom 3 satte yeni haritalarda o uriyle uçuş düzeni alaydın keske pete yatırım ilk başlarda boşa masraf yada bi 150 bin uri daha yapıp zeta kapısını yapaydın olmuyomuydu
    zeta basit bir kapıdır kamiye gerek yok aslında ucuş düzenlerinede gerek yok bence 2 konfi ile rahat geciliyor yalnız kappa lokumlar biraz zordur onuda petle birlikde kesersen 2 konfi le sıkntı olmuyo pala müsaitse bol bol topla birikdir her hafta 1 kapı acarsın yada 2 pala toplamaya baglı 3 bin lik depo ortalama 2 saat falan sürüyo petle günde 1 depo doldurup 6 günde rahat acarsın zetayı

Son düzenlenen: 24 Ocak 2019
  9. Arkadaş yeni ve "1M Uridium" kolay iş değil. Köşelerden bile "P.E.T" sayesinde toplanabiliyor. Şuan en basit yol bu. Ben 20 gündür oyundayım ve topladığım miktar en fazla "100K Uridium" oldu. Onunla da modülleri aldım.

10. CSOYLU

CSOYLU User

Dostum bana özel mesaj at oyunda sana yardımcı olayım.

11. Şuan "P.E.T" modülü sayesinde "Palladium" topluyorum. "Kamikaze" ile "Zeta" kapısını rahatlıkla yapabiliyorum. İşimi büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Yeni bir oyuncu için çok büyük bir hedef belirlemişsiniz. Herkes 10-12 saat oynayamıyor. Sen 1 ay evden çıkmadan bunları yapabilirsin ama her insanın belirli bir süre sınırı vardır. Belki bir robot için uygun bir gelişme tarzı olabilir.

12. DUMAN.

DUMAN. User

bsgogeneral bitti çok oldu

13. roBOT demiyelim de bazilari gücenmesin:D:p